dr n. med. Sławomir Barszcz

Neurochirurg

"Specjalista neurochirurg z 25-letnim doświadczeniem zawodowym. Specjalizuje się w leczeniu chorób kręgosłupa zarówno zachowawczym jak i operacyjnym.
Posiada również doświadczenie ...

Posiada również doświadczenie zawodowe w leczeniu operacyjnym guzów ośrodkowego układu nerwowego, wad wrodzonych czaszki, mózgu, rdzenia kręgowego oraz wodogłowia u dzieci.
Obecnie zajmuje się leczeniem operacyjnym wodogłowia i torbieli mózgu u dorosłych w tym operacjami z wykorzystaniem techniki neuroendoskopowej."

Pan dr Barszcz jest wspaniałym specjalistą i bardzo uprzejmym człowiekiem.Od lat cierpiałam na uporczywe bóle kręgosłupa w odcinku lędźwiowym ,które nie ustępowały po lekach jak również rehabilitacji.Dr.Barszcz z precyzją wykonał mi blokadę w/w odcinka kręgosłupa.Podczas zabiegu na bieżąco informował mnie co będzie robił i jakie będę miała odczucia.Dr. Barszcz jest godny polecenia i zaufania. Obecnie czuję się lepiej od kilku dni nie biorę żadnych tabletek ,moje życie nabrało sensu!!!!!!!!!!!!

Dziękuję Panie doktorze. Jestem po dwóch operacjach odcinka lędźwiowego i szyjnego w 2015 roku wróciłam do sprawności. Polecam doktora - Beata z Radomia

Niesamowicie cierpliwy, dający poczucie bezpieczeństwa, dla którego pacjent jest podmiotem. Nigdy wcześniej nie spotkałam lekarza, który z takim szacunkiem odnosi się do pacjenta i tak bardzo jest emocjonalnie zaangażowany w jego problem.

Panie doktorze z całego serca dziękuję za szybką i profesjonalną pomoc! Żona (32 L) od 2 miesięcy zmagała się z dużą przepukliną dysku lędźwiowego L5 (objaw opadającej stopy). Po konsultacji Pan doktor od razu skierował ją na operację. To cud że na Pana trafiliśmy!

W czerwcu 2011 dr Barszcz zoperował mój kręgosłup w zw. z mnogą przepukliną dysku lędźwiowego. Wynik operacji zdumiewająco pozytywny. Dziś, po dwukrotnych cyklach rehabilitacyjnych, jestem w pełni sprawny (67 lat), choć nauczyłem się "oszczędzać" kręgosłup. Wspominam doktora bardzo ciepło, jako skromnego, ale charyzmatycznego i budzącego zaufanie profesjonalistę, uważnego i otwartego na pacjenta, pełnego empatii (często starsi wiekiem i doświadczeniem lekarze, zwłaszcza wybitni, mają niestety zredukowaną wrażliwość).

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Warszawa"?

Wojskowy Instytut Medyczny
Elesthetic Clinic Dr n. med Elżbieta Podgórska
Dereniowa 2/3
Lekmed
Świetlików 3
Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO"
ul. Opaczewska 43 lok.125 (I piętro)
Centrum Rehabilitacji SORNO
Grodzisk Mazowiecki