dr n. med. Sławomir Barszcz

Neurochirurg

"Specjalista neurochirurg z 25-letnim doświadczeniem zawodowym. Specjalizuje się w leczeniu chorób kręgosłupa zarówno zachowawczym jak i operacyjnym.
Posiada również doświadczenie ...

Posiada również doświadczenie zawodowe w leczeniu operacyjnym guzów ośrodkowego układu nerwowego, wad wrodzonych czaszki, mózgu, rdzenia kręgowego oraz wodogłowia u dzieci.
Obecnie zajmuje się leczeniem operacyjnym wodogłowia i torbieli mózgu u dorosłych w tym operacjami z wykorzystaniem techniki neuroendoskopowej."

W czerwcu 2011 dr Barszcz zoperował mój kręgosłup w zw. z mnogą przepukliną dysku lędźwiowego. Wynik operacji zdumiewająco pozytywny. Dziś, po dwukrotnych cyklach rehabilitacyjnych, jestem w pełni sprawny (67 lat), choć nauczyłem się "oszczędzać" kręgosłup. Wspominam doktora bardzo ciepło, jako skromnego, ale charyzmatycznego i budzącego zaufanie profesjonalistę, uważnego i otwartego na pacjenta, pełnego empatii (często starsi wiekiem i doświadczeniem lekarze, zwłaszcza wybitni, mają niestety zredukowaną wrażliwość).

po prostu wspaniały lekarz 22 lipca 2011 roku mialam operowany kregoslup przed operacja wszystko wytlumaczyl co i jak po operacji przychodzil pytal jak sie czuje i tak dalej mily serdeczny cieply gdyby tylko wszyscy tacy byli

Świetny, kompetentny lekarz, któremu w pełni można zaufać.

Świetny, kompetentny lekarz, któremu w pełni można zaufać.

Wspaniały lekarz uratował naszego synka i nasza rodzinę

Wspaniały lekarz uratował naszego synka i nasza rodzinę

mój syn trafił do pana doktora,jest niespotykanym fachowcem,a zarazem prawdziwym człowikiem,mam wielki szacunek dla pana doktora....

Doskonały lekarz i wspaniały człowiek.Kiedy nasze dziecko było w jego rękach byliśmy pewni, że ma najlepsza opiekę z możliwych.W dodatku nie goni za pieniędzmi i stawia pacjenta na pierwszym miejscu.

Dr operował mnie 18 lat temu, super lekarz i świetny specjalista, po latach miał łzy w oczach jak przyjechałam na ostatnia kontrole (miałam niedowład prawej reki i nogi spowodowany uciskiem na nerwy w kręgosłupie) teraz jestem zdrowa i spodziewam się dziecka. Dr Barszcz uratował mi życie...

Dr operował mnie 18 lat temu, super lekarz i świetny specjalista,