dr n. med. Sławomir Barszcz

Neurochirurg

"Specjalista neurochirurg z 25-letnim doświadczeniem zawodowym. Specjalizuje się w leczeniu chorób kręgosłupa zarówno zachowawczym jak i operacyjnym.
Posiada również doświadczenie ...

Posiada również doświadczenie zawodowe w leczeniu operacyjnym guzów ośrodkowego układu nerwowego, wad wrodzonych czaszki, mózgu, rdzenia kręgowego oraz wodogłowia u dzieci.
Obecnie zajmuje się leczeniem operacyjnym wodogłowia i torbieli mózgu u dorosłych w tym operacjami z wykorzystaniem techniki neuroendoskopowej."

Dr. Barszcz jest wspaniałym specjalistą i bardzo ciepłym człowiekiem. Moja mama cierpiała okropnie z powodu bólu nogi. Robiła przeswietlenia nóg i kregoslupa, chodziła przez rok czasu po różnych specjalistach, przyjmowała kolejne przepisane leki i żaden z lekarzy nie był w stanie jej pomóc. Kiedy w 2018 r. trafiłyśmy do Pana Dr. Barszcza, już na pierwszej wizycie po obejrzeniu płyty z tomografii wskazał przyczynę tego bólu- wypadniety dysk ( inni specjaliści tego nie widzieli) . W bardzo szybkim czasie mama została zoperowana przez Pana Doktora i wróciła do zdrowia (pomimo że bardzo obawiała się tej operacji ze względu na swój wiek) Chciały byśmy -ja wraz z moja mamą - bardzo podziękować Panu Doktorowi za to wszystko. Jednocześnie bardzo POLECAMY Pana Doktora jako człowieka cierpliwego i z ogromną wiedzą specjalistę.

Pan Dr.Sławomir Barszcz jest wspaniałym kompetentnym Lekarzem z powołania o wielkim Sercu.Ma przeogromna wiedzę,cudowne podejście do pacjenta. Oby więcej tak cudownych Lekarzy.Chylę czoło Panie Doktorze,Dziękuję. Jeszcze dodam iż również cały personel medyczny z którym Doktor współpracuje jest godny wychwalania i również chylę czoło. .

Pan dr Barszcz jest wspaniałym specjalistą i bardzo uprzejmym człowiekiem.Od lat cierpiałam na uporczywe bóle kręgosłupa w odcinku lędźwiowym ,które nie ustępowały po lekach jak również rehabilitacji.Dr.Barszcz z precyzją wykonał mi blokadę w/w odcinka kręgosłupa.Podczas zabiegu na bieżąco informował mnie co będzie robił i jakie będę miała odczucia.Dr. Barszcz jest godny polecenia i zaufania. Obecnie czuję się lepiej od kilku dni nie biorę żadnych tabletek ,moje życie nabrało sensu!!!!!!!!!!!!

Niesamowicie cierpliwy, dający poczucie bezpieczeństwa, dla którego pacjent jest podmiotem. Nigdy wcześniej nie spotkałam lekarza, który z takim szacunkiem odnosi się do pacjenta i tak bardzo jest emocjonalnie zaangażowany w jego problem.

Panie doktorze z całego serca dziękuję za szybką i profesjonalną pomoc! Żona (32 L) od 2 miesięcy zmagała się z dużą przepukliną dysku lędźwiowego L5 (objaw opadającej stopy). Po konsultacji Pan doktor od razu skierował ją na operację. To cud że na Pana trafiliśmy!

Dziękuję Panie doktorze. Jestem po dwóch operacjach odcinka lędźwiowego i szyjnego w 2015 roku wróciłam do sprawności. Polecam doktora - Beata z Radomia

W czerwcu 2011 dr Barszcz zoperował mój kręgosłup w zw. z mnogą przepukliną dysku lędźwiowego. Wynik operacji zdumiewająco pozytywny. Dziś, po dwukrotnych cyklach rehabilitacyjnych, jestem w pełni sprawny (67 lat), choć nauczyłem się "oszczędzać" kręgosłup. Wspominam doktora bardzo ciepło, jako skromnego, ale charyzmatycznego i budzącego zaufanie profesjonalistę, uważnego i otwartego na pacjenta, pełnego empatii (często starsi wiekiem i doświadczeniem lekarze, zwłaszcza wybitni, mają niestety zredukowaną wrażliwość).

po prostu wspaniały lekarz 22 lipca 2011 roku mialam operowany kregoslup przed operacja wszystko wytlumaczyl co i jak po operacji przychodzil pytal jak sie czuje i tak dalej mily serdeczny cieply gdyby tylko wszyscy tacy byli

Dr operował mnie 18 lat temu, super lekarz i świetny specjalista, po latach miał łzy w oczach jak przyjechałam na ostatnia kontrole (miałam niedowład prawej reki i nogi spowodowany uciskiem na nerwy w kręgosłupie) teraz jestem zdrowa i spodziewam się dziecka. Dr Barszcz uratował mi życie...

Dr operował mnie 18 lat temu, super lekarz i świetny specjalista,

Doskonały lekarz i wspaniały człowiek.Kiedy nasze dziecko było w jego rękach byliśmy pewni, że ma najlepsza opiekę z możliwych.W dodatku nie goni za pieniędzmi i stawia pacjenta na pierwszym miejscu.