dr n. med. Sławomir Goc

Bardzo dobrze poprowadził mój przypadek konkretny i ludzki lekarz .Poddawając się zabiegów wiedziałam że jestem w dobrych rękach.Polecam!

Za pieniądze zrobi wszystko za darmo zgnoi cię z błotem ,cham gbur zarażają gronkowcem w szpitalu i nie chce ponosić odpowiedzialności nie polecam go nikomu

dr Sławomir Goc jest wspaniałym fachowcem,bardzo przyjaznym dla pacjenta, ciepłym, poświęcającym wiele uwagi pacjentowi, rzeczowo opisującym uraz i jego naprawę. Leżąc w szpitalu, w którym miałem operację wymiany stawu biodrowego, przy każdym spotkaniu czuło się emanujące od Niego ciepło i chęć pomocy każdemu choremu. Operacja w znacznym stopniu podniosła komfort mojego życia i choć w krótkim czasie po wyjściu ze szpitala, zwichnąłem właśnie operowany staw biodrowy, jestem innym człowiekiem. Zawsze będę Go polecał innym. Dziękuję Ci Doktorze! WM

Przyszedłem do niego na konsultację po skręceniu kolana. Bardzo miły człowiek, komunikatywny (co niestety nie o wszystkich lekarzach da się powiedzieć), w rzeczowy sposób przedstawił mi sytuację. Jest praktykiem z doświadczeniem. Od razu zrobił mi punkcję, ściągając płyn z kolana i podając lek, co natychmiast przyniosło mi ulgę. Co bardzo ważne - uczciwy (także finansowo), z wiarą i szacunkiem do ludzi.

Dr Goc składał mi pogruchotaną nasadę kości ramiennej. Zarówno w trakcie pobytu w szpitalu po operacji, jak i rehabilitacji zawsze poświęcał dużo czasu mojej osobie, szczegółowo odpowiadał na zadawane pytania. Bardzo ciepła i życzliwa osoba.

Bardzo dobry lekarz ortopeda. Miałam przez dr. S. Goca operowne kolano i zarówno przebieg wizyty wyjaśniającej rodzaj operacji jak i kontakt po zabiegu bardzo mi pomógł. Ponieważ rekonwalescencja przebiega pomyślnie mam do tego lekarza duzo ciepłych uczuć i z czystym sumieniem poleciłąbym go innym pacjentom.