dr Sławomir Gosztyła

Specjalistyczny gabinet ginekologiczno-położniczy:

Specjalistyczny gabinet ginekologiczno-położniczy:

Dziękuję Panie doktorze za fachową opiekę podczas całej mojej zagrożonej ciąży, za cały poświęcony nam czas i życzliwość.Teraz jesteśmy już po porodzie, oboje szczęsliwi. Zamierzam być Pana stałą pacjentką. Pozdrawiam. Karina

do dr Gosztyły trafiłam z polecenia mojej przyjaciółki, której dr prowadził ciążę. Straciłam poprzednią ciążę gdyż za wcześnie rozwarła się szyjka. Dzięki wspaniałej i profesjonalnej opiece oraz umiejętności wzbudzenia zaufania udało nam się tym razem donosić ciążę i teraz już po porodzie we dwójkę pragnę podziękować Panu dr Gosztyle za wszystko. Będę Pana polecać wszystkim pacjentkom. Gorąco pozdrawiam. Justyna

Trafiłam do dr Gosztyły bo prowadził ciążę mojej koleżance. Nie mogłam donosić dwóch poprzednich ciąż. Dr objął mnie profesjonalną opieką, założył mi w porę szew na szyjkę bo się skracała. Teraz już jestem szczęsliwa po porodzie. Bardzo polecam wszystkim znajomym Pana Doktora. Dziękuje za wszystko.

Wspaniały lekarz. Życzę każdej kobiecie takiego lekarza do prowadzenia ciąży. Bardzo kompetentny. Robił mi cc i jestem bardzo zadowolona. Polecam każdemu.

Polecam!!!! Mam zdrowego synka, prowadził moja ciążę i odbierał mi poród ten świetny lekarz!!! Cesarke zrobił rewelacyjnie!!! Wszystko dokładnie zbada, wytłumaczy! Naprawdę jest fachowcem-))))

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Wrocław"?

WELLDENT Centrum Stomatologiczne

Wrocław
AAVITA Lekarska Przychodnia Leczniczo-Profilaktyczna
Racławicka 15/19
53-146 Wrocław
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej J.G. Tarabuła s.c.
Św. Mikołaja 51/52
50-127 Wrocław