lek. med. Sławomir Kula

2,4
2,4
2,6
2,3

No tak , opinie różne , ale moja jest tylko jedna , lata temu nie było żadnego problemu z grupą gdy szło się od P. "doktora" z pewnych firm , którymi się "opiekował" . Chodzi o firmę , firmy , które miały status zakładu pracy chronionej . Szło się do jednego neurologa , potem tu i grupa była , choć byś był zdrowy jak koń , bo inaczej nie opłacało się zatrudniać zdrowych :) A teraz sam orzeka i zabiera wszystkim , może to forma odpracowania starych czasów ? Przecież jest tylko internistą, to jak może orzekać o wszystkich schorzeniach ludzi tam przychodzących ? Kiedyś słyszałem , że w Zusie na komisji orzekał Pediatra :) a na korytarzu sami inwalidzi :) Nie należę do żadnej z tych grup ale gdy czytam i słyszę co robi , to mi się sznurek w kieszeni prostuje , że w takich czasach , takie rzeczy jeszcze są dopuszczalne .

Oceniam pozytywnie podejscie lekarza do pacjeta. Profesjonalne podejcie do tematu w moim przypadku. Pozdrawiam

Oceniam pozytywnie podejscie lekarza do pacjeta.
Profesjonalne podejcie do tematu w moim przypadku.
Pozdrawiam

mialem stopien umiarkowany od 2004 do 2016 a ten zrobil lekki z urazem kregosłupa neurohirurg ocenil powazy uraz grozi operacja i do tego puchniecie kolan a ten wysyla do pracy dlaczego nieda zaswiadczenia ze bieze odpowiedzialnosc za dalsze powikłania teras niemam nawet za co sie leczyc bo straciłem zasiłek-po prostu kupil specjalizacje za komuny zycze mu wszystkiego najgorszego a ten mandat za maly

Fachowosc kompetencja pelna informacja mila osoba slucha mysli o pacjencie nie ma problemu z kontaktem

Lekarz tragedia, jak żyje i miałem styczność z niejednym medykiem (jak chyba każdy z nas)tak ten przechodzi wszelkie pojęcie. Na dodatek łapówkarz, zasiadając w komisji miejskiego zespołu ds orzekania o niepełnosprawności, kasuje po 1000zł za pozytywe rozpatrzenie wniosku, cała reszta do odstrzału, bo nie zapłaciła.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Internista Elbląg"?

Wojewódzki Szpital Zespolony
Elbląg Ul. Królewicka 146

NZOZ "Twoje Zdrowie"

Morąg
None
ul. Robotnicza 79 gab 119
Elbląg
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Elbląskie Przewozy Medyczne"
Elizy Orzeszkowej 6
Gabinet prywatny: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska