Sławomir Matuszak

Laryngolog

Bez owijania w bawełnę, uczciwie i prosto z mostu: być może specjalista zna się na rzeczy, ale niezbyt uprzejmy i nie poświęca wiele czasu pacjentowi. Z pewnością drugi raz do niego się nie wybiorę, ale niech każdy podejmuje decyzję na własną rękę.

Gorąco polecam ,wspaniały specjalista ,pełen profesjonalizm. ;-)

w dniu dzisiejszym byłam z dzieckiem u Pana doktora po raz pierwszy. lekarz ma rewelacyjne podejscie do dzieci, nawet poszedł po zabawkę dla mojego dwuletniego synka żeby mu się nie nudziło. wysłuchał uważnie celu wizyty, a trwała ona 50minut więc miał czas na dokładne zbadanie i postawienie rzetelnej diagnozy. POLECAM

Chorowałam już 3 tydzień na ucho..leczyłam się u innego lekarza i doprowadził do zapalenia nie tylko ucha środkowego ale i zewnętrznego. Doktor Matuszak świetnie dobrał mi lek i od razu czułam, przy tak poważnym stanie, poprawę.Byłam zbadana, z tego co mogę sama zauważyć, bardzo profesjonalnie, przy użyciu wielu narzędzi, żeby dokładnie sprawdzić stan ucha. Doktor spokojnie mi wszystko tłumaczył. Naprawdę serdecznie polecam!

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Gdynia"?

Wojciech Brzoznowski

Laryngolog dziecięcy
VITA- MED
81-085 Gdynia

Słupecka 45
81-313 Gdynia

Masztowa 8a
81-001 Gdynia
al. Wolności 40 (Stary Browar)
Lębork
Antoniego Abrahama 84 lok. 4