Sławomir Piwowarczyk

Endokrynolog, Ginekolog

Witam Panie doktorze nadal czekam na cytologie i telefon od Pana niedziela minela zaraz bedzie druga a Pan milczy prosze sie odezwac w tej sprawie czekam Sokolowska

Rodziłam w szpitalu 2 razy. W obydwu przypadkach drogą cięcia cesarskiego. Za każdym razem poród odbierał Pan doktor Piwowarczyk. Dzięki niemu mam zdrowe dzieci. Gdy byłam w drugiej ciąży od początku była zagrożona poronieniem. Chodziłam do innego lekarza, którego nazwiska nie będę wspominać...bo dla mnie ten człowiek nie powinien być lekarzem. Razem z mężem zdecydowaliśmy przenieść się do doktora Piwowarczyka. Ten człowiek uratował moje maleństwo. Opiekował się mną do końca ciąży; przepisał odpowiednie leki; wytłumaczył co się dzieje złego i zrobił wszystko żebym ciążę donosiła do końca. Ze względu na moją wadę wrodzoną serca dał mi skierowanie na echo serca płodu (dodam, że bez skierowania taka przyjemność kosztuje ponad 400 zł), dbał aby dziecko urodziło się o czasie (w 31 tyg miałam skurcze). Uważam, że ten człowiek jest niesamowitym lekarzem i nie żałuję, że płaciłam za wizyty bo dla mnie zdrowie moich dzieci jest najcenniejsze.

Dr Piwowarczyk jest lekarzem, który na pewno nie zaszkodzi. W bardziej skomplikowanych sytuacjach zdrowotnych wykazuje jednak moim zdaniem zbyt małą wiedzę. Jest cierpliwy, uprzejmy. Niewątpliwą wadą jest wysoka cena wizyt i ewentualnych badań np. cytologii, usg.

Jestem pacjentką tego lekarza od ponad roku prowadził moją pierwszą ciążę. Owszem swoje bierze ale jest wart tej kasy,przynajmniej wie się, za co się płaci. W Warszawie sa lekarze którzy biorą jeszcze więcej. Poza tym atmosfera jest naprawdę luźna a nie oszukujmy się nie wszystkie jesteśmy takie swobodne. Dr wszystko wytłumaczy pomoże jeśli jest taka potrzeba. Do mnie przyjechał o 2 w nocy do porodu bez zastanowienia gdy go o to poprosiłam i bez kasy.Ja osobiście naprawdę polecam.

Bardzo miły lekarz. przełamałam wstyd.

Bardzo miły lekarz. przełamałam wstyd.

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Wyszków"?

Arkadiusz Kijewski

Ginmedico