prof. dr hab. n. med. Stefan Pojda

Okulista

super okulista super lekarz super specjalista super człowiek po 100 kroć super polecam wszystkim super super super

Witam, Moje dziecko miało 7 lat jak nie było ratunku na jego dolegliwości chodzilsmy od lekarza do lekarz a oni wymyślali cuda na wianku co jeden to inna bajka, w końcu poddali się kazali nam leczyć na własną rekę . Dzięki Profesorowi mój syn zaczął ...

Witam,
Moje dziecko miało 7 lat jak nie było ratunku na jego dolegliwości chodzilsmy od lekarza do lekarz a oni wymyślali cuda na wianku co jeden to inna bajka, w końcu poddali się kazali nam leczyć na własną rekę . Dzięki Profesorowi mój syn zaczął normalnie widzić wystarczyły kropelki za
5 zł. i rozpoznanie choroby.Polecam gorąco.

Prof. Pojda to najwspanialszy specjalista. Moją wadę wyregulował 30 lat temu, a teraz wyprowadził wadę u mojego syna z -3 do 0. Dziecko jest pod stałą opieką profesora i jak dotychczas dziecko nie nosi okularów. Prof. ma profesjonalne podejście, jest bardzo sympatycznym człowiekiem i poświęca ...

Prof. ma profesjonalne podejście, jest bardzo sympatycznym człowiekiem i poświęca swoim pacjentom optymalną ilość czasu na badanie.
Polecam

Po długich spacerach po przychodniach rejonowych i diagnozie pani okulistki że dziecko ma wadę, której nie da się wyleczyć ani skorygować zostały dziecku przepisane okulary "-". Dziecko (4 lata) nie chciało chodzić w okularach, twierdząc że boli ją głowa. Po konsultacji u Profesora okazało się że dziecko są potrzebne okulary ale na "+". Obecnie uważa je jako element niezbędny do życia, a co najważniejsze to wada cały czas się koryguje. Jest to bardzo dobry lekarz z odpowiednim podejściem szczególnie do dzieci. Polecam gorąco

Prof Pojda St. leczy moje córki od 15 i 9 lat, trzech innych okulistów stwierdziło, że musi być operacja. Prof wykluczył operacje- dobrze dobrane okulary i wada się zmniejsza. Mi również URATOWAŁ wzrok, bardzo wcześnie wykrył jaskrę. polecam wszystkim- jest naprawdę najlepszym specjalistą.

Wciąż poszukujesz "Okulista Katowice"?

Łabędzia 8 lok. II
40-719 Katowice
ulica Szara 5
43-300 Bielsko-Biała
Panewnicka 29
40730 Katowice
ZOZ w Świętochłowicach Sp. z o.o.
ul. Chorzowska 38
41-605 Świętochłowice
Praktyka Lekarza Rodzinnego
Powstańców 8/1
40-040 Katowice
Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej
pl. Medyków 1
41-200 Sosnowiec
Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o. (Godula)
Wincentego Lipa 2
41-703 Ruda Śląska