lekarz Sylwia Chroma

W mojej ocenie - bardzo profesjonalna Pani Doktor. Jest przesympatyczna - dba o kontakt z Pacjentem i dobro dla niego. Przed założeniem aparatu, kilkukrotnie przekładała termin ze względu na jak najbardziej odpowiednie przygotowanie (scaling, wypełnienie ubytków, szyna relaksacyjna), co bardzo się opłaciło. Każda wizyta przebiega w przyjaznej atmosferze, Doktor jest zawsze otwarta na pomoc w awaryjnych sytuacjach (np. odklejenie zamka) Polecam bardzo! W moim rankingu - specjalista nr. 1!!! Nie liczy się zysk, a praca dla Pacjenta i z Pacjentem.

Koszmar.Po leczeniu kanałowym zębów, skończyło się wyrwaniem kilkunastu ! oraz potwornymi bólami, naruszeniem nerwu czaszkowego i neuralgią nerwu trójdzielnego. Nie polecam

Koszmar.Po leczeniu kanałowym zębów, skończyło się wyrwaniem kilkunastu !
Nie polecam

Nieodpowiedzialny lekarz, wyraźnie mniej kompetentny w porównaniu z innymi. Za fasadą przesadnie miłej osoby kryje się bylejakość, pobieżność i interesowność. Poprzez niewłaściwą ocenę sytuacji i zapominalstwo straciłem ząb, który dr Chroma leczyła. Chrońcie swoje zęby przed dr Chromą, bo to na pewno świetny kumpel na ploteczki, ale żaden specjalista.

Pani Doktor, to świetny specjalista. Jest przy tam bardzo kompetentna, miła i delikatna. to najlepszy lekarz w Warszawie. Polecam kazdemu!

Pani doktor, to prawdziwy profesjonalista. Polecam wszystkim!

Pani doktor, to prawdziwy profesjonalista. Polecam wszystkim!

Bardzo dobry lekarz o wielkiej kompetencji. Polecam wszystkim.

Bardzo dobry lekarz o wielkiej kompetencji.
Polecam wszystkim.

Bardzo zly lekarz,odradzam wszystkim. Wyzyskuje osoby, ktore zaufaly jej.jest to osoba przede wszystkim nie moralna

Polecam, Pani doktor Chroma jest bardzo sympatyczna i kompetentna, oprócz udanych wizyt, otrzymałem bardzo ważną poradę telefoniczną w samym środku Świąt Bożego Narodzenia !

Piękna, mądra kobieta, wspaniały lekarz- czego chcieć więcej....?

Piękna, mądra kobieta, wspaniały lekarz- czego chcieć więcej....?

Naprawde wspanialy lekarz dentysta o wysokiej kompetencji; poswieca tez duzo czasu z pelnymi wyjasnieniami; wspanialy czlowiek

Naprawde wspanialy lekarz dentysta o wysokiej kompetencji;
poswieca tez duzo czasu z pelnymi wyjasnieniami;
wspanialy czlowiek