Sylwia Pietrzyk

Endokrynolog

Najgorszy lekarz jakiego można sobie wyobraźić. Na wizytę nie poświęca więcej niż 90 sekund, a dawką hormonów tak żonglowała mojej narzeczonej, że najpierw zbiła jej TSH do 0, a potem do 400% normy. Szczerze odradzam. Brak profesjonalizmu i rzeczowego podejścia do pacjenta. Doktor nie potrafiła przyznać się do błędu, a co gorsza nie starała się zrekompesnować swojej pomyłki w dalszym leczeniu.

Aniol nie lekarz, pani doktor leczyla mnie kilka lat .Dzieki uniknelam operacji tarczycy.P.doktor zalecila leczenie jodem,do dzis mam hormony tarczycy w normie a minelo od tamtej pory ok.8-miu lat.Dziekuje

Pani Doktor to Anioł tylko w białym fartuchu. jestem od 11 lat po operacji tarczycy miałam odczynienia z różnymi endokrynologami i tu Miałam szczęście ze trafiłam do Pani doktor miałam bule stawów i mięśni - chodziłam od ortopedów i reumatologów wszyscy rozkładali ręce - Pani Doktor szybko postawiła diagnozę witamina D i wapń oraz silną anemie. Z zamkniętymi oczami polecam Panią Doktor M.Bocian

Z zamkniętymi oczami polecam Panią Doktor M.Bocian

najlepsza pod słońcem.ANIOŁ NIE LEKARZ!!!! Wcześnie rozpoznana choroba--szybszy powrót do normalności, POLECAM WSZYSTKIM

najlepsza pod słońcem.ANIOŁ NIE LEKARZ!!!!
Wcześnie rozpoznana choroba--szybszy powrót do normalności,
POLECAM WSZYSTKIM

Niestety nie mam najlepszego zdrowia i dlatego często odwiedzam lekarzy. Pani dr Pietrzyk jest najlepsza i przy tym bardzo sympatyczna. Mam problem z tarczycą i brakiem wit. D i wapnia w organizmie. Te braki zdiagnozowała właśnie Pani doktor inni lekarze byli bezradni. Teraz jestem w trakcie leczenia i mam nadzieję, że będzie dobrze.

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Warszawa"?

CENTRUM MEDYCZNE CHAR-MED
LECZNICA RODZINNA "ALFA" M.Ciosek, J. Czarnecka-Mielczarek
Powstańców Warszawy 8
05-840 Brwinów
Niemcewicza 26 lok. 115
Specjalistyczna Poradnia Alergologiczna dla Dzieci i Dorosłych lek.med. Zofia Komusińska-Biedermann
Gimnazjalna 5
34-500 Zakopane