lek. dent. Sylwia Wesołowska

Leczę się u doktor od wielu lat . Dlaczego ? Bo mam do niej zaufanie, jestem zadowolona z jej pracy . Chodzi zarówno o zwykłe leczenie zębów jak i uzupełnienia porcelanowe. Dzięki doktor przestałam mieć problem z dziąsłami ,bo wytłumaczyła mi ,jak ważne jest regularne ściąganie kamienia. Trzeba trochę poczekać na termin, bo gabinet jest czynny 2-3 razy w tygodniu, ale warto. Pacjent czuje się tam dobrze, nie anonimowo. Nie ma raczej opóźnień ,jeśli już to drobne. Jest to ważne ,bo spotkałam się nawet z 1,5 h opóźnieniami u lekarzy innych specjalizacji .

Pani wszystko świetnie tlumaczy, jest bardzo miła poświęca dużo czasu jednak efekt finalny jest słaby, poprostu ząb boli, był przez panią poprawiany boli nadal a plomba która była wymieniana wydaje sie byc zrobiona niedbale od wewnętrznej strony wyczuwalna jest dziura w zgryzie, czego nie było wcześniej. Usłyszałem stwierdzenie że być może ubytek był zbyt gleboki i trzeba założyć jakies lekarstwo, usluga nie należy do drogich jednak w moim przypadku strata czasu i pieniedzy

Pani doktor to wspaniała specjalistka oraz wybitny fachowiec. Korzystam z leczenia u pani doktor od wielu lat. Leczenie szybkie i skuteczne. Ponadto pani doktor jest miła, tworzy przyjazną atmosferę w gabinecie. Zabiegi u pani doktor to czysta przyjemność i zawsze przynosi oczekiwane rezultaty. Polecam wszystkim niezdecydowanym.

Jestem zadowolona z leczenia u pani Sylwii . Pierwsza wizyta rozpoczęta dokładnym przeglądem , po czym ściągnięto mi kamień i wypiaskowano zęby. Super efekt. Następne wizyty przebiegły w miłej atmosferze. Pani stomatolog konkretna,dokładna i delikatna. 6 zębów wyleczonych ! Przestałam bać się wizyt u dentysty. Ceny usług bardzo przystępne. Polecam

Bardzo dobry stomatolog,cierpliwy,dokładny.Ma czas dla pacjenta,człowiek nie czuje się jakby był "na taśmie".Pani doktor jest miła,z poczuciem humoru.Chodzę od lat i jestem zadowolona