lekarz Szymon Przezbór

Neurochirurg

Polecam,bardzo dobry w dziedzinie medycyny estetycznej.Perfekcyjne wypelnienie bruzd nosowo-wargowych.Jestem zadowolona,Mysle,ze najlepszy w tej dziedzinie w Lesznie.

Bardzo dobry lekarz. Dokładnie wytłumaczył i opisał problem, a na każde pytanie udzielił wyczerpującej odpowiedzi. Jest kompetentny oraz bardzo uprzejmy. Zawsze uśmiechnięty i życzliwy. Uczciwie podchodzi do rzeczy, godny polecenia. Jestem 4 miesiące po operacji kręgosłupa. Dziękuje za zrozumienie i pomoc !

Bardzo dobry i kompetentny lekarz. Chce i potrafi wytłumaczyć pacjentowi dokładnie na czym polega i co ma zmienić operacja. Byłem operowany przez Pana doktora 17.09.13 i opieka z jego strony przez cały czas była na najwyższym poziomie. Bardzo dziękuję Panie doktorze!

Lekarz godzien polecenia. Pacjent jest dla niego najważniejszy. Bardzo dobry kontakt z rodziną chorego.

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Leszno"?

Witosa 18 lok. 2
67-100 Nowa Sól