lekarz Szymon Przezbór

Neurochirurg

kilka lat temu doktor naprawił mój kręgosłup a dzisiaj wracam z jego kliniki odmłodzona o 10 lat . wielkie dzięki panie Szymonie

Pan Szymon Mistrz ! Długo myślałam o plastyce powiek ale jak zobaczyłam efekty u znajomej to jedynie żałuje, że tak długo się zastanawiałam. Jestem przeszczęśliwa i wdzięczna za efekt. Bardzo miła atmosfera w klinice. Polecam wszystkim

Dr Przezbór jest perfekcjonistą w każdym calu- miałam już kilka zabiegów, z każdego jestem w pełni zadowolona. Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych oraz zmarszczek na czole wykonane tak, że od razu po zabiegu nie widac, ze kiedykolwiek tam były! Żadnych górek, nierówności. Liposukcja z transferem do piersi bez bólu, blizn, z podwójnym efektem. Lasery tez najwyższej klasy, no i bezbolesna depilacja🤩

Liposukcja z transferem do piersi bez bólu, blizn, z podwójnym efektem.
Lasery tez najwyższej klasy, no i bezbolesna depilacja🤩

Perfekcjonista ! Zabieg korekty powieki wykonany z niezwykłą dokładnością. Efekt zachęcił już kilka znajomych :) Wspaniałe podejście doktora jak i całego personelu.

Polecam,bardzo dobry w dziedzinie medycyny estetycznej.Perfekcyjne wypelnienie bruzd nosowo-wargowych.Jestem zadowolona,Mysle,ze najlepszy w tej dziedzinie w Lesznie.

Bardzo dobry lekarz. Dokładnie wytłumaczył i opisał problem, a na każde pytanie udzielił wyczerpującej odpowiedzi. Jest kompetentny oraz bardzo uprzejmy. Zawsze uśmiechnięty i życzliwy. Uczciwie podchodzi do rzeczy, godny polecenia. Jestem 4 miesiące po operacji kręgosłupa. Dziękuje za zrozumienie i pomoc !

Bardzo dobry i kompetentny lekarz. Chce i potrafi wytłumaczyć pacjentowi dokładnie na czym polega i co ma zmienić operacja. Byłem operowany przez Pana doktora 17.09.13 i opieka z jego strony przez cały czas była na najwyższym poziomie. Bardzo dziękuję Panie doktorze!

Lekarz godzien polecenia. Pacjent jest dla niego najważniejszy. Bardzo dobry kontakt z rodziną chorego.