Neurochirurg Leszno

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Słowiańska 20/2
Leszno

Bardzo dobry specjalista, poza tym ma wspaniałe podejście do pacjenta, poświęca mu czas, odpowiada na wszystkie pytania dotyczące choroby. A przy tym jest bardzo kulturalny i sympatyczny.

Opinia dodana przez: Gosia

Leszno

Bardzo dobry lekarz. Dokładnie wytłumaczył i opisał problem, a na każde pytanie udzielił wyczerpującej odpowiedzi. Jest kompetentny oraz bardzo uprzejmy. Zawsze uśmiechnięty i życzliwy. Uczciwie podchodzi do rzeczy, godny polecenia. Jestem 4 miesiące po operacji kręgosłupa. Dziękuje za zrozumienie i pomoc !

Opinia dodana przez: Hania

chrobrego
Leszno

Witam. Chciałbym podziękować za przeprowadzoną operację kręgosłupa dnia 01.12.17r.w szpitalu w Nowej Soli . Moim operatorem był Pan doktor Marcin Naumowicz. Jest to specjalista , którego mogę z czystym sumieniem polecić. Fachowiec jakich naprawdę można rzadko spotkać. Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc i opiekę medyczną. Ireneusz Jurga.

Opinia dodana przez: Ireneusz Jurga

Neurochirurdzy w mieście Leszno