lekarz Tadeusz Urban

Ortopeda

Wspanialy dr polecam .Zna sie doskonale na tym co robi .

Wspanialy dr polecam .Zna sie doskonale na tym co robi .

To bardzo dobry lekarz, miły, profesjonalny. Ma dobre podejście do pacjenta: nie straszy, ale cierpliwie i przystępnie wyjaśnia problem jak i metody leczenia oraz wyczerpujaco odpowiada na pytania i pomaga

jest najlepszym lekarzem na świecie, mozna mu całkowicie zaufać, az brakuje słów zeby opisać to co robi jest on poprostu niesamowity i nie zastąpiony :)

Za mną pierwsza wizyta u doktora Urbana, i jestem - i wizytą, i doktorem - zachwycona. Pozwolił mi powiedzieć o wszystkim, co wydawało mi się ważne, sam pytał o istotne rzeczy, tłumaczył wszystko dokładnie, rozmawiał jak z człowiekiem, nie jak z pacjentem. Poświęcił mi dużo (co było dla mnie miłym zaskoczeniem) czasu i uwagi, był bardzo uprzejmy i serdeczny, wzbudza zaufanie. Polecam każdemu! Wiola W.

Wiola W.

super lekaż polecam każdemu kto ma problemy z kręgosłupem,ja jestem po operacji którą przeprowadził dr.Urban,gdyby nie on to niefunkcjonowała bym normalnie,dziękuje mu za to.pomaga pacjentom,wysłucha udzieli fachowej porady,pomoże.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Wrocław"?

MEDIX II
pl. Ludwika Hirszfelda 17
53-413 Wrocław
ARTEMED Centrum Medyczne Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Zygmunta Krasińskiego 29
50-450 Wrocław
Dolnoślaski Szpital Specjalistyczny im. T Marciniaka Oddział Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej
ul. Filedrofa 2

50-204 Wrocław

NZOZ Provita
Grunwaldzka 7A
59-700 Bolesławiec
NZOZ Łużyckie Centrum Medyczne w Lubaniu Sp. z o.o.
Zawidowska 4
59-800 Lubań