Tadeusz Wojciechowski

2,7
2,5
2,7
2,4

Okropny . Ordynarny. Bezduszny. Lekarz bez powołania do swojej pracy. Tylko kasa się dla niego liczy. Zle mnie potraktował gdy urodziłam dziecko w szpitalu w którym był ordynatorem. Jak wogole można było wybrać takiego człowieka na ordynatora. Jak najdalej od takich lekarzy.

Lekarz prowadził moją ciąże- od początku do końca profesjonalnie i uprzejmie. Nie mam jakiś zastrzeżeń, Gdy coś się działo, mały miał mały przyrost wagi -kierował od razu do szpital na komplet badań

Polecam serdecznie! Mily, uprzejmy, poświęca tyle czasu ile potrzeba, delikatny, i zawsze wyslucha pacjenta. Gorąco polecam!!

Wspaniały lekarz. Jemu Zawdzięczam to że mam trzy kochane i donoszone coreczki. Miły, cierpliwy i skuteczny

Na pierwszym miejscu stawia pieniądze, dzień przed porodem (podczas Usg) stwierdził ze córeczka będzie ważyła 3800, urodziła sie z waga 4750, zdecydowanie nie polecam.

Jestem pacjentką tego lekarza długo-15 lat. W jego wiedzę i kompetencje nie wątpię. Prowadził dwie moje ciąże-mimo że problemowe to z powodzeniem. Niestety jednak z perspektywy czasu stwierdzam, że chyba pieniądze przewróciły mu w głowie- a może kariera, nie wiem. Logiczne dla mnie jest, że idąc na prywatną wizytę, gdzie lekarz mnie bada, robi cytologię czy USG, to ja za to płacę.Ale wizyta, która nie trwa 5 min.( bez żadnych badan) lub wypisanie samej recepty przez pielęgniarkę kosztuje 100zł, to jest niestety przegięcie. Jest to przykre stwierdzenie, ale niestety prawdziwe, że lekarz powinien być lekarzem a nie materialistą.

Przykro mi to pisać, ale dla mnie ten człowiek nie powinien leczyć ludzi. Po porodzie wystąpił poważny krwotok, a pan dr. stwierdził,że za dwa dni wypisze mnie do domu, bo on więcej nie może zrobić. Dopiero sprzeciw innych lekarzy z oddziału sprawił,że przewieziono mnie do innego szpitala, w którym przeszłam dwie operacje i dzięki nim żyję. Pomijam już fakt,że był dla mnie niemiły i podważał decyzje lekarza prowadzącego mnie. Na dodatek pan dr jest bardzo cwany i przebiegły, ale szkoda słów na ten temat. Ja nie poleciłabym tego człowieka (dla mnie to nie jest lekarz-wybaczcie) nawet najgorszemu wrogowi. Ja nie wiem co i komu zrobił,że został ordynatorem. Z zamkniętymi oczami mogłabym wymienić przynajmniej 3 lekarzy, którzy bardziej zasługują na to stanowisko!

nie polecam,jest szereg innych lekarzy jestem mocno zdegustowana po wizycie.az nie chce mi sie komentowac.

Tylko kasa, kasa, kasa. W powiatowym szpitalu jego ekscelencja palcem nie kiwnie. Wszystko kwestia ceny.....

Od 9 lat jestem pacjętką doktora ja jestem zadowolona .Najpierw niestety wykonywał mi zabieg po poronieniu .I wtedy miałam z nim kontakt poraz pierwszy bardzo mi wtedy pomógł ,bo moja pani doktor stwierdziła ,że nie będę mieć dzieci .To on prowadził moje 2 ciąże i wykonywał cesarki ze wzskazań okulistycznych. Fakt ,że chodzę na wizyty prywatne. I zawsze jest dla mnie bardzo miły .Wiem jednak też ,że jak polubi pacjetkę to jest super można zadzwonić zawsze zapytać.Jednak gdy pacjętka mu z jakiś powodów nie p;odpasuje to niestety potraktuje tak ,że więcej juz nie przyjdzie.