Ginekolog Otwock

Andriollego 36/38 (Centrum)
05-400 Otwock

Lekarz godny polecenia ,prowadzę obecnie u niego ciąże i jestem zachwycona. Nie wyobrażam sobie innego lekarza.z czystym sumieniem polecam

Opinia dodana przez: Edyta

Centrum Medyczne TW MED
ulica Andriollego 34/5
05-400 Otwock

Cudowny lekarz, a przede wszystkim cudowny człowiek. Do każdej pacjentki podchodzi indywidualnie. Nie znam drugiego takiego lekarza

Opinia dodana przez: Agnieszka G

Szpital Powiatowy w Otwocku

05-400 Otwock

Super lekarz polecam, prowadzi moją ciąże jestem bardzo zadowolona z opieki.

Super lekarz polecam, prowadzi moją ciąże jestem bardzo zadowolona z opieki.

Pazińskiego 5
05-400 Otwock

Pani doktor jest najlepszym ginekologiem do jakiego trafiłam.Bardzo dobrze zna się na swojej pracy.

lekarz Anna Bilewicz-Zienowicz

Ginekolog położnik, Ginekolog

Kołłątaja 1
Otwock

Bardzo dobra Pani Doktor Kompetentna ,uprzejma godna polecenia. Zaangażowana w pomoc dla pacjentki. Zawsze tam wrócę Halina

Otwock

Jestem pod opieką pani dr od 2006 roku, jestem bardzo zadowolona.
Polecam.

Jestem pod opieką pani dr od 2006 roku, jestem bardzo zadowolona.
Polecam.

dr n. med. Ewa Surynt

Ginekolog położnik, Ginekolog onkolog

Europejskie Centrum Zdrowia Otwock Sp. z o.o.
ulica Borowa 14/18
05-400 Otwock

Również zdecydowanie polecam, delikatna, troskliwa, sympatyczna, naprawde potrafi zaopiekować się pacjentką, wszystko dokładnie tłumaczy. Każdej kobiecie życze żeby trafiła na takiego ginekologa, będąc w jej rękach możecie byś spokojne, dobrze się wami zaopiekuje, taki lekarz to skarb. Serdecznie pozdrawiam Panią doktor

Otwock

Pani doktor nie jest moim ginekologiem, ale zdarzyło mi się być u niej podczas obu ciąż- zastępstwo za mojego ginekologa. W obu przypadkach byłam bardzo zadowolona. Miła, starsza kobieta, która porządnie mnie zbadała, poświęciła mi naprawdę dużo czasu, odpowiedziała na wszystkie pytania.

Opinia dodana przez: Martyna

Grunwaldzka 13 (Rodzinne Centrum Zdrowia)
05-402 Otwock

Nie straszy, uspokaja, ma kobiece podejscie do pacjentek. Wzbudza zaufanie i jest fachowa. Polecam, tym, którzy zawiedli się na ginekologach zbywajacych pacjantów i trywializujących ich obawy.

Pazińskiego 5
05-400 Otwock

Miałam okazję poznać pana doktora, gdy leżałam na położnictwie. Bardzo sympatyczny i kompetentny człowiek. Pozdrawiam i polecam wszystkim.