lekarz Anna Bilewicz-Zienowicz

Ginekolog położnik, Cytolog, Ginekolog

Lekarz z wieloletnim doświadczeniem! Kobieta anioł! Idąc na pierwszą wizytę do Pani Doktor byłam sceptycznie nastawiona, ponieważ nie raz zmieniałam ginekologa, bez osiągnięcia upragnionego celu.. Jednak już od progu nastawienie się zmieniło ponieważ wita nas uroczy, życzliwy i szczery uśmiech Pani Anny..:) Pani Doktor od pierwszej wizyty zajęła się mną profesjonalnie i traktowała przez cały okres leczenia jak swoją córkę wręcz. Moim problemem było zajście w upragnioną ciąże... po pół roku wnikliwych badań okazało się ze problem jest dość złożony, ale... ale Pani Doktor nigdy nie próbowała mnie zniechęcić... zawsze ...

Lekarz z wieloletnim doświadczeniem! Kobieta anioł!
Idąc na pierwszą wizytę do Pani Doktor byłam sceptycznie nastawiona, ponieważ nie raz zmieniałam ginekologa, bez osiągnięcia upragnionego celu.. Jednak już od progu nastawienie się zmieniło ponieważ wita nas uroczy, życzliwy i szczery uśmiech Pani Anny..:) Pani Doktor od pierwszej wizyty zajęła się mną profesjonalnie i traktowała przez cały okres leczenia jak swoją córkę wręcz. Moim problemem było zajście w upragnioną ciąże... po pół roku wnikliwych badań okazało się ze problem jest dość złożony, ale... ale Pani Doktor nigdy nie próbowała mnie zniechęcić... zawsze pocieszała, podtrzymywała na duchu, wierzyła. Rozpoczęła leczenie i po trzech miesiącach "kuracji" udało się! dwie kreski na teście i potwierdzona ciąża badaniem z krwi:) Pani Doktor cieszyła się razem ze mną. Pomagała mi przez całą ciąże, która też nie należała do najspokojniejszych. Na każdej wizycie poświęcała mi 100 % czasu, spędzałyśmy go na rozmowie, badaniach. Wspierała mnie nie tylko jako wspaniały lekarz ale również wręcz jako przyjaciółka! Serdecznie polecam Panią Doktor Anne Bilewicz-Zienowicz z czystym sumieniem i pełną odpowiedzialnością... Dużo można by pisać wspaniałości o Pani Annie ale jedno należy zaznaczyć: Moim zdanie niema już taki lekarzy... baaa nie ma takich ludzi jak Pani Doktor!!

Pani Doktor Bielewicz jest mila i przesympatyczna osoba:)Prowadzi moja trzecia ciażę,troche mielismy problemow,mialy byc blizniaki a zostal tylko jeden,martwilam sie jak to bedzie,ale Pani Doktor wspieralam mnie duchowo i mowila zeby sie nie martwic wszystko będzie dobrze.Lubię chodzic na wizyty wszystko wytlumaczy,dokladnie powie,mozna z nią o wszystkim pogadac,jak z przyjaciółką.Nieznam lepszej i wspanialszej osoby jak Pani Ania:),bardzo gorcąco ja polecam.....

Na pierwszej wizycie wcisnęła mi za 10 zł płyn do higieny intymnej, beznadziejny, który jak powiedziała robi jej znajoma. Wizyta polega na tym, że pani doktor ma utarty schemat działania bez względu na przypadek, zadawane pytania przez pacjentkę ją denerwują i co niektóre lekceważy. Jestem w ciąży i byłam na kilku wizytach i nigdy nie zostałam spytana jak się czuję. Moje wątpliwości dot. przepisywanych leków, które wpłyną źle na moje samopoczucie zostały zignorowane i olane. Traktuje pacjentkę z góry i z dystansem, a do tego ciągle mówi o poronieniu sugerując że jest to tak normalne jak nastanie nocy po dniu. Ogólnie po każdej wizycie czułam się przygnębiona i przerażona. Ponadto w trakcie wizyty odbiera telefony, pomimo umówienia się na wizytę na konkretną godzinę ostatnio czekałam prawie 2 godz. na korytarzu, z uwagi na jej opóźnienia. Poleca,a raczej przepisuje leki z uwagi na profity od przedstawicieli medycznych, mi poleciła feminatal, a później kartę ciąży również wypełniła na karcie z tym logo. Poza tym będąc u niej na kliku wizytach zbadała mnie jedynie tylko na pierwszej z nich i ani razu nie zbadała mi piersi, co jej nie przeszkadzało wypełnić kartę ciązy dot. kwestii badania piersi. Ja nie polecam, chyba że po receptę na tabletki, ale na pewno nie na prowadzenie ciąży. Poza tym jest za droga..

Leczyłam się wiele lat ,jeżdziłam po wielu klinikach robili mi różne badania i nic.Przyszłam do Pani doktor zapytała czy mam pieniądze na invitro,nie miałam powiedziała że jeszcze spróbuje po pół roku przyszłam z płaczem zobaczyłam 2 kreski.W zeszłym tygodniu na usg genetycznym widziałam małego ludzika.Mąż uczył się usg na pamięć.Wierzę,że musi być dobrze.Napiszę jeszcze Kasia

Jestem młodą pacjentką Pani Bilewicz, mimo to bardzo dużo jej zawdzięczam. Miałam duże problemy z własnej głupoty jednak dzięki dokładniej opiece Pani doktor wszystko wróciło do normy. Nie znam też milszej i pogodniejszej osoby niż Pani Bilewicz, wspaniała osoba, która swoje pacjentki traktuje jak własne córki!:)

Znam Panią dokor wiele lat,znają Ją już moje dzieci.Ze wszystkimi problemami moimi i mojej rodziny pójdę po pomoc , Napewno dostanę poradę rzetelną,konkretną udzieloną na spokojnie i fachowo. Nikt na mnie nie nakrzyczy.Zyczę Pani Doktor też dużo zdrowia ,żeby mogła nam dalej pomagać.Eugenia W

Bardzo dobra Pani Doktor Całkowicie spełniła moje oczekiwania pomogła mi psychicznie i fizycznie I mocno wspiera duchowo,przy tym jest bardzo konkretna.Okazała mi również dużo serca Napewno ją polecę znajomym,i własnym córkom.Pozdrawiam serdecznie .Ewa G

Bardzo dobra Pani Doktor Kompetentna ,uprzejma godna polecenia. Zaangażowana w pomoc dla pacjentki. Zawsze tam wrócę Halina

Chodzę jestem bardzo zadowolona . Wiem ,że zawsze potraktuje mnie z uwagą,i dostanę mądrą życzliwą poradę.Wiem,ze mogę iść z kazdym problemem,nie ma pytań głupich.Polecam Ją wszystkim moim przyjaciółkom,i są generalnie też zadowolone. Do wszystkich zagadnień podchodzi kompleksowo i wybiera najlepsz,a opcję.Przy tym jest miła.Agata

Chodziłam do tej pani od dwóch lat, pacjentkom radzę nie zapomnieć o wizycie, ja zostałam przez to tak zbesztana przez telefon, że poczułam się jakbym miała 16lat...za to kiedy ja miałam umówioną wizytę na28listopada nikt nawet nie raczył zadzwonić, że pani doktor zrobiła sobie długi weekend! Raz podczas badania rozmawiała z córką przez telefon, w głowie mi się to nie mieściło. Rozmawia głośno mimo grającego radia słyszę każde słowo siedząc koło drzwi, parę razy czekałam dłużej bo po prostu wpadła znajoma, wszystko było słychać jak sobie wspominały. Może potrafi być czasem miła, bo żaden człowiek do końca zły być nie może, ale ja już mam dość tej kobiety i więcej tam nie pójdę.