lekarz Anna Bilewicz-Zienowicz

Ginekolog położnik, Cytolog, Ginekolog

Bardzo miła Pani Doktor.Dowiedziałam się wszystkiego co chciałam.Dostałam jeszcze dużo broszurek.Nowoczesną metodę antykoncepcji .Była bardzo delikatna.Byłam pierwszy raz u ginekologa.Napewno wrocę i polecę moim koleżankom.Nikola

Bardzo kompetentny lekarz.Miła sedeczna. Budzi zaufanie .Kompleksowo pochodzi do stanu zdrowia. Całkowicie Pani Dr spełniła moje oczekiwania.Polecam Ją wszystkim znajomym .

zbyt droga wizyta, pani doktor strasznie krzyczy tak ze inne pacjentki czekajac pod gabinetem slysza WSZYSTKO co mowi pani doktor tej co jest w srodku. podczas wizyt odbiera telefony, m.in. skladajac zamowienie, przez co pacjentka traci czas i kase za wizyte.odradzam!!!

Jestem młoda pacjentką byłam pierwszy raz u p dr Bilewicz-Zienowicz jestem zadowolona z wizyty duzo mi wytłumczyla zagadnien które mnie interesowały ,uwazam ze poswieca wystarczająco duzo czasu pacjentkom Jedynym mankamentem jest to że sa opóznienia w przyjeciach

Nie mam zastrzeżeń, oprócz tego że oczekiwałam dłuższej rozmowy, dowiedzenia się więcej informacji na zadane przeze mnie pytania

Bardzo kompetentny i doswiadczony lekarz,ponadto miły i uprzejmy bardzo starający się pomóc w trudnych chwilach.Ilość ślicznych dieci na zdjęciach w Jej gabinecie jest miarą sukcesu.Polecam!