lekarz Anna Bilewicz-Zienowicz

Ginekolog położnik, Cytolog, Ginekolog

Pani doktor jest nastawiona na robieniu kasy gówno ją obchodzi zdrowie kobiety,mi przepisała antykoncepcję gdy przyszłam na wizytę powiadamiając o przedłużającym się krwawieniu zbagatelizowała to ,a wieczorem dostałam krwotoku ,więc gdzie tu dbanie o zdrowie pacjęta,chyba tylko dba o siebie i ile kasy w dany dzień zarobi.

Chodziłam do tej pani od dwóch lat, pacjentkom radzę nie zapomnieć o wizycie, ja zostałam przez to tak zbesztana przez telefon, że poczułam się jakbym miała 16lat...za to kiedy ja miałam umówioną wizytę na28listopada nikt nawet nie raczył zadzwonić, że pani doktor zrobiła sobie długi weekend! Raz podczas badania rozmawiała z córką przez telefon, w głowie mi się to nie mieściło. Rozmawia głośno mimo grającego radia słyszę każde słowo siedząc koło drzwi, parę razy czekałam dłużej bo po prostu wpadła znajoma, wszystko było słychać jak sobie wspominały. Może potrafi być czasem miła, bo żaden człowiek do końca zły być nie może, ale ja już mam dość tej kobiety i więcej tam nie pójdę.

Chodzę jestem bardzo zadowolona . Wiem ,że zawsze potraktuje mnie z uwagą,i dostanę mądrą życzliwą poradę.Wiem,ze mogę iść z kazdym problemem,nie ma pytań głupich.Polecam Ją wszystkim moim przyjaciółkom,i są generalnie też zadowolone. Do wszystkich zagadnień podchodzi kompleksowo i wybiera najlepsz,a opcję.Przy tym jest miła.Agata

bardzo dobra doktor dla mnie najlepsza. chodzę już parę lat. Kompetentna/miła.zaangażowana w sprawy pacjentki.Napewno polecam. Wie o mnie wiele, samo życie i zawsze mnie wspiera. Mogęliczyć na jej wiedzę i wsparcie .

Doskonała Pani Doktor. Byłam bardzo zadowolona. Zostały rozwiązane moje problemy.Wytłumaczono mi wiele. polecam bez wątpliwości.

Mam wrażenie, że te wszystkie dobre opinie zawdzięcza Pani dr przedstawicielom handlowym z branży medycznej, którzy oblegają jej gabinet. Pani dr nie ma im zresztą tego za złe, zawsze poświęca dużo czasu. Za to klientka wychodzi obładowana ulotkami, gadżetami i wiedzą, że to są jedyne, najlepsze leki. Niestety mam złe doświadczenia. Dobro pacjentki jest dla Pani dr zdecydowanie na drugim miejscu.

Bardzo dobry lekarz, wiele Jej zawdzięczam . Z każym problemem pójde,nawet w sprawie mojej Babci.AGA

Na pierwszej wizycie wcisnęła mi za 10 zł płyn do higieny intymnej, beznadziejny, który jak powiedziała robi jej znajoma. Wizyta polega na tym, że pani doktor ma utarty schemat działania bez względu na przypadek, zadawane pytania przez pacjentkę ją denerwują i co niektóre lekceważy. Jestem w ciąży i byłam na kilku wizytach i nigdy nie zostałam spytana jak się czuję. Moje wątpliwości dot. przepisywanych leków, które wpłyną źle na moje samopoczucie zostały zignorowane i olane. Traktuje pacjentkę z góry i z dystansem, a do tego ciągle mówi o poronieniu sugerując że jest to tak normalne jak nastanie nocy po dniu. Ogólnie po każdej wizycie czułam się przygnębiona i przerażona. Ponadto w trakcie wizyty odbiera telefony, pomimo umówienia się na wizytę na konkretną godzinę ostatnio czekałam prawie 2 godz. na korytarzu, z uwagi na jej opóźnienia. Poleca,a raczej przepisuje leki z uwagi na profity od przedstawicieli medycznych, mi poleciła feminatal, a później kartę ciąży również wypełniła na karcie z tym logo. Poza tym będąc u niej na kliku wizytach zbadała mnie jedynie tylko na pierwszej z nich i ani razu nie zbadała mi piersi, co jej nie przeszkadzało wypełnić kartę ciązy dot. kwestii badania piersi. Ja nie polecam, chyba że po receptę na tabletki, ale na pewno nie na prowadzenie ciąży. Poza tym jest za droga..

Bardzo kompetentny, miły lekarz.Delikatny Bardzo byłam zadowolona z wizyty.Dużo dowiedziałam się. Czuję się bezpieczna. Będę tam chodzić i polecę koleżankom. Anita

Bardzo kompetentny, miły lekarz.Delikatny
Bardzo byłam zadowolona z wizyty.Dużo dowiedziałam się.
Czuję się bezpieczna. Będę tam chodzić i polecę koleżankom.
Anita

Pani doktor jest bardzo miła i sympatyczna, co znacznie ułatwia przebieg wizyty. Podchodzi do problemów globalnie i zadaje dużo pytań. Byłam u wielu lekarzy, ale teraz mam zamiar stać się pacjentką dr. Bilewicz-Zienowicz. Czuję, że jestem pod dobrą opieką i bardzo ją polubiłam. serdecznie polecam!