Sebastian Szymczakowski

Te wszystkie opinie, które przeczytałam to moja opinia na temat pracy i podejścia do mnie jako pacjentki. Zdarza się /ale niestety niezwykle rzadko / spotkać lekarza z takim profesjonalnym podejściem, specjalistę najwyższej rangi.

Napiszę jednym zdaniem ,dr Szymczakowski to najwspanialszy lekarz pod słońcem absolutnie pod każdym względem.

Szkoda, że najwyższa nota jaką można dać to 5 gwiazdek bo dr Szymczakowski to lekarz na 6+ :-).

Lekarz z powołania. Serdeczny, empatyczny cechuje go ogromny profesjonalizm. Polecam z całego serca wszystkim przyszłym mamom.

Dr Szymczakowski to najlepszy ginekolog z którym miałam styczność. Prowadził moją ciążę od połowy (niestety byłam na tyle głupia że prowadziłam ją u kogoś innego, do teraz tego żałuje). Dzięki niemu moja ciąża z wielce zagrożonej (zdanie poprzedniego lekarza) stała się zwykłą ciążą fizjologiczną. Pan doktor jest oazą spokoju dzięki czemu pacjentka też, a w ciąży to bardzo ważne. W szpitalu pan doktor przychodził do mnie tak często że śmiałam się że zajmuje się tylko mną. Już się nie mogę doczekać kolejnej ciąży prowadzonej przez tego lekarza. Każdej kobiecie bym poleciła choć jedną wizytę u pana doktora i pewnie na tej jednej by się nie skończyło.

Pod opieką doktora można czuć się bezpiecznie i spokojnie. Opanowany i spokojny nawet przy trudnych sytuacjach. Brakuje mi słów, żeby opisać jak bardzo nam pomógł przy porodzie i podczas pobytu w szpitalu. Pomimo wielu pacjentek pamięta chyba każdą z jaj problemami.

Cudowny lekarz, a przede wszystkim cudowny człowiek. Do każdej pacjentki podchodzi indywidualnie. Nie znam drugiego takiego lekarza

Pan doktor jest wspaniały. Wszystko cierpliwie tłumaczy, jest miłym i ciepłym człowiekiem. Najbardziej dziwi mnie to, że pamięta On swoje pacjentki, wie której co dolega, jak przebiega jej ciąża i co się "działo". Zawsze zanim podam mu kartę ciąży wie co omawialiśmy na poprzedniej wizycie i dodam, że chodzę do niego do państwowej przychodni. Nie ma dla Niego różnicy czy płacisz za wizytę czy jesteś państwowo podejście ma takie samo do wszystkich.

Lekarz z powołania. Polecam pod każdym względem. Niewielu takich lekarzy w małym Otwocku. Tego warto polecać.

Pan Doktor Szymczakowski jest najlepszym lekarzem pod słońcem , z prawdziwego powołania, profesjonalny , oaza spokoju, nieziemska pamięć do każdej pacjentki . Życzę każdemu tak wspaniałej opieki i z wielka przyjemnością polecam Pana Doktora !