lek. dent. Tatiana Mol

Bardzo dobre podejście do pacjentów, ale przede wszystkim profesjonalizm. Nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń. Moim zdaniem wszystko OK

moja ulubiona pani stomatolog! polecam wszystkim, szczególnie tym, którzy mają przykre doświadczenia ze stomatologami.

No cóż nie pozostaje mi nic innego, jak tylko wystawić same piątki ;) Jestem osobą dość czepialską, ale na prawdę nie mam się do czego przyczepić :) Wszystkie moje wizyty zawsze przebiegały sprawnie i w bardzo pozytywnej atmosferze. Pozdrawiam serdecznie Panią Doktor :)

Lubię jak ktoś ma podobne do mojego podejście do wykonywania swojej pracy. Pani doktor ma nie tylko dużo wiedzy, ale i praktyka wychodzi jej świetnie. Pełen profesjonalizm, a do tego jest bardzo miłą osobą. Pozdrawiam serdecznie

Kompetencje, kompleksowość podejścia, tłumaczenie choroby i leczenia, ilość poświęconego czasu i uprzejmość oceniam bardzo wysoko. Nigdy się nie zawiodłam na Pani doktor Mol. Uważam, że jest godna polecenia.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Katowice"?

lek. stom.
Piotr Puchała