lekarz Teresa Łopucka

Lekarz rodzinny, Pediatra

Nie polecam, panie doktor nie miła, zawsze spóźniona, opryskliwa, nie zainteresowana osoba, dłużej zajmuje jej obsługa komputera niż przeprowadzenia wywiadu i badanie pacjenta. Nie polecam

Nie polecam całkowicie tej lekarki jest nie miła i nie uprzejma dla swoich pacjentów, zawsze się spóźnia i każdego pacjenta traktuje jak kogoś kto jej przeszkadza 100% RACJI NIC DODAĆ NIC UJĄĆ

100% RACJI NIC DODAĆ NIC UJĄĆ

Pani dr. Łopucka leczyła mnie i moją rodzinę przez wiele lat, jest lekarzem z powołania zajmującym się kompleksowo pacjentem. Choć na pierwszy rzut oka może wydawać się nieco chłodna w bliższym kontakcie zyskuje ogromnie pamięta o swoich pacjentach i interesuje się nimi nawet wtedy jeśli nie chorują. Żałuję że nie jestem już jej pacjentem ale niestety zmieniłem miejsce zamieszkania.