dr Teresa Titz

Pediatra

Jest to jedne z najlepszych lekarzy jakiego spotkałam z rzeszy wszytkich lekarzy. Od 10 lat jest "podstawowym" lekarzem moich dzieci. Nigdy nie ommówiła pomocy (przyjęcia dziecka), jak trzeba przyjedzie na wizyty domowe, bez jakiegokolwiek marudzenia. Uspakaja, kiedy widzi, że nic niepokojącego się nie dzieje, ale też bardzo szybko reaguje jak coś ją niepokoi. Jest cudownym, kompetentnym i mądrym lekarzem!

Pani dr leczyła jeszcze mnie jak byłech dzieciakiem oraz mojego brata napisze tylko tyle teraz leczy mojego syna i mam nadzieje ze bedzie tez leczyc mojego wnuka lub wnuczke takiego zaufania nie mam do zadnego innego lekarza

Każdemu polecamy dr Titz. To świetny fachowiec, który rozpoznaje dziecko bez zaglądania do kartoteki i pamięta główne problemy. Ma podejście do dzieci. Z cierpliwością wytłumaczy spanikowanym (jak np mi) rodzicom o co chodzi i jakie metody leczenia i dlaczego poleca. Leczymy synka u niej od chwili jego narodzin, czyli już 4 lata. Uwielbiamy ją, a mały najbardziej i zawsze się cieszy jak idzie do doktor Tereski Titz:) Polecamy. Doktor Titz nie panikuje i na spokojnie podejmuje się leczenia bez zbędnego przepisywania antybiotyków i innych udziwnień

Bardzo dobra lekarka. Przez krótką chwilę leczyła moją córeczkę i byłam z niej naprawdę zadowolona. Pani doktor przyjmuje każde dziecko bez względu na miejsce zamieszkania, ja jestem z pod Krakowa i mimo to mnie przyjęła za co jestem jej ogromnie wdzięczna. Problem jedynie był z recepcją, które nie chciały przyjąć chorego niemowlaka ....

Jest jednym z najlepszych pediatrów jakich spotkałam. Prowadzi moje dwie córki. Jest bardzo kompetentna, rzeczowa, a przy tym potrafi rozmawiać z tzw. "przewrażliwionymi mamami". Nie pozwoli matce aby wyszła z gabinetu przerażona chorobą dziecka. Potrafi wszytko jasno i czytelnie wytłumaczyć, zwróci uwagę czy należy się martwić, a co "minie z czasem". Mimo, że nie okazuje swojej empatii - bardzo dobrze rozumie człowieka. Zdecydowanie polecam. Takich lekarzy jak dr Titz jest bardzo mało. Kobieta w 100% oddana dzieciom i swojej pracy. Widać, że kocha to co robi. Oby miała siły leczyć nasze dzieciaczki jak najdłużej. Pani dr Titz pomimo (na pozór oschłości) jest cudem w polskiej pediatrii!!!!!

Wciąż poszukujesz "Pediatra Tychy"?

Centrum Medyczne "PAPROCANY"
ulica Sikorskiego 103