lekarz Tomasz Bartuzi

Lekarz rodzinny, Pediatra

Super lekarz, prawdziwy z powołania, godny zaufania, bardzo miły, nigdy nie odmawia pomocy, godny polecenia

Najlepszy lekarz jaki może być. Zawsze, gdy potrzebne jest jakieś zwolnienie, skierowanie Pan Tomasz od razu się tym zajmuje. Nigdy nie odmawia pomocy pacjentom, nawet po godzinach przyjęć. Zdecydowanie polecam!

Mam już dużo lat i wiele widziałem i przeżyłem. Mogę tylko powiedzieć, to wspaniały lekarz. Rzadko niestety się takich spotyka

Gorąco polecam Pana Doktora , który jest wspaniałym lekarzem i nigdy mnie nie zawiódł. Leczy mnie i moje dzieci od kliku lat i muszę stwierdzić , że diagnozy są zawsze trafne a leczenie skuteczne. Jest przy tym niezwykle kontaktowy i uczynny, zawsze szczegółowo wyjaśnia naturę choroby oraz sposób leczenia. Ma niesamowite podejście do dzieci, które wychodzą uśmiechnięte i obdarowane prezentami a co najważniejsze skutecznymi lekami.Prawdopodobnie najlepszy lekarz w Ostródzie i okolicach. Wiem to ponieważ wcześniej bezskutecznie leczyłam swoje dzieci u innych doktorów i dopiero u niego uzyskałam pomoc. Poza tym ma bardzo dobrą opinię w mieście tylko niestety ma dużo ludzi i ciężko się dostać , ale nie odmawia pomocy po godzinach.

Pan Doktor leczy całą moją rodzinę począwszy ode mnie i żony , poprzez córkę z mężem i dwójką wnucząt i mogę powiedzieć , że nie spotkałem nigdy lekarza o takiej wiedzy , intuicji i umiejętnościach. Polecam

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Ostróda"?

Centrum Dializ Fresenius Nephrocare Filia w Ostródzie Stacja Dializ nr 17

14-200 Iława
CENTRUM SZULC
Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 7
14-300 Morąg
Samodzielny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Miłomłynie filia w Ostródzie
Szosa Elbląska 19 A