lekarz Tomasz Bartuzi

Lekarz rodzinny, Pediatra

Zdecydowanie najlepszy lekarz jakiego spotkałem. Bardzo fachowy i obdarzony dużą intuicją .Wcześniej leczyłem się u różnych specjalistów bez żadnego efektu , dr Bartuzi prawidłowo zdiagnozował u mnie alergiczny nieżyt nosa. Po zastosowanym leczeniu praktycznie nie choruję .W Ostródzie ma doskonałą opinię. Polecam wszystkim tego lekarza.

Takich lekarzy nam trzeba w tych trudnych dla pacjenta czasach. Bardzo kontaktowy i uprzejmy. Jest wysokiej klasy specjalistą z zakresu pediatrii i medycyny rodzinnej. Bardzo przyjazny dla pacjentów. Można by rzec, że to drugi doktor JUDYM. Jego maksyma życiowa to "Warto stracić wszystkie pieniądze, by uratować chociaż jedno życie". Gratulacje. To wzór prawdziwego lekarza.

Jest to mój rodzinny lekarz. Jest to lekarz z powołania. Zdrowie i życie człowieka jest dla niego wielką wartością. W drapieżnej demokracji mało jest dzisiaj takich lekarzy. Życzę wszystkim pacjentom , oby na swojej drodze spotykali takich lekarzy jak dr Tomasz Bartuzi , wtedy życie pacjenta będzie o wiele weselsze.

Prosilismy o wizytę domową jednak Pan doktor odmówił, a był to tak straszny dzień i do tego wszystkiego był on jedynym lekarzem, który odebrał telefon.

W końcu chodzę do lekarza który mnie leczy na podstawie wyników badań i posiadanej wiedzy, a nie jasnowidzenia.

lekarz godny polecenia bardzo sympatyczny

lekarz godny polecenia bardzo sympatyczny

Jako lekarz niezły, jest tylko "mały" problem do dr. Bartuziego nie sposób się dostać, na dzień 19 listopada do końca tygodnia ma wstrzymaną rejestracje. Mam 2 małych chorych dzieci i niestety zmuszony jestem szukać pomocy prywatnie, mimo że jest lekarzem rodzinnym. Za organizację przyjęć WIELKA 1

Za organizację przyjęć WIELKA 1

Wspaniały Człowiek, doskonały lekarz, leczy nie tylko lekami ale też rozmową, dzięki niemu schudłam 30kg i jestem duuuuużo zdrowsza odkąd Pan Doktor jest moim lekarzem rodzinnym.

Wspaniały Człowiek, doskonały lekarz,
leczy nie tylko lekami ale też rozmową,

prawdziwy lekarz rodzinny, każdego traktuje indywidualnie, chociaż ma wielu pacjentów, to pamięta szczegóły mojej choroby. Ma bardzo dobre podejście do dzieci i zawsze dużo czasu dla każdego pacjenta. Polecam

Lekarz najwyższej klasy.Bardzo duża intuicja wiedza i doświadczenie. Byłam zdumiona pierwszą wizytą,doktor miły i kompetentny,przy tym bezpośredni i do bólu spostrzegawczy. Dostałam komplet skierowań na szczegółowe badania, następnie doktor wdrożył skuteczne leczenie.Polecam .