dr n. med. Tomasz Bojarowski

3,7
3,6
3,7
3,9

kilka lat temu Pan doktor diagnozował mnie i przeprowadzał zabieg nie mam żadnych zastrzeżeń Tak to prawda jest bezpośredni ale jak tak wolę Kilka lat pózniej zajmował sie moja siostra ktora miala nowotwora zlosliwego piersi i tez sie z Nia nie ciućkal To wszystko zlezy od podejścia pacjenta czy idziemy po słodkiego cukierka bez żadnych konkretów czy po gorzka prawde ale z fachowa pomoca Nigdy nie było mowy o pieniądzach.Często przychodziłam nie umówiona i przyjmował mnie bez problemu chociaż czasem miedzy zabiegami ale był tak rzeczowy ze te kilka minut ...

zabiegami ale był tak rzeczowy ze te kilka minut rozmowy wystarczyło Bardzo mocno polecam.
Bardzo mocno polecam.

Typowa znieczulica, mimo że był w pracy, nie przyjął chorej kobiety, która prosiła o prostą konsultację dotyczącą dalszego leczenia. Zapewne chciał odpocząć przed przyjęciami Pacjentów w swoim prywatnym gabinecie. A wydawałoby się, że tytuł naukowy zobowiązuje, w tym przypadku to tylko papier.

WYPĘDZIŁ MOJĄ TEŚCIOWĄ ZA DRZWI BO GO ZBLUZGAŁA, ZA TO ŻE SIĘ SPÓŻNIŁ. TEŚCIOWA STARA RURA, TAK SIĘ ZDENERWOWAŁA, ŻE KOPNĘŁA W KALENDARZ. TERAZ MAMY POGRZEB I JEST SUPER. SZCZERZE POLECAM !!!!!

Kompetencje pewnie ma ale traktowanie pacjentów mam zastrzeżenia .....po tym jak potraktował moją Mamę . Poszliśmy prosic o pomoc a Pan doktor opryskliwie odpowiedział "tu nie ma co operować" wiem ,że rak to straszna choroba ale ludzie chorzy na tą chorobe też potrzebuja troche serca a nie hamstwa.....zraziłam sie do tego Pana .....a Mama zmarła.....[*]

Polecam tego lekarza jest oddany nauce i pacjentom. 10. lat temu leczyłam się u pana doktora do dnia dzisiejszego mnie pamieta i jak do niego dzwonia z problemami zdrowotnymi ma czas dla mnie oraz dla moich znajomych ktorzy potrzebowali pomocy medycznej. Jest szery w swoich odpowiedziach na temat choroby i ewntualnego dalszego leczenia dlatego polecam go bo warto. Pozdrawiam Katarzyna

Wciąż poszukujesz "Chirurg onkolog Legnica"?

Krystyna Costa

Wrocław
Kościuszki 46
ulica Energetyczna 8/1
52-423 Wrocław
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej NOXMED sp. z o.o.
ulica Kosmiczna 14
Komorowicka 1