dr n. med. Tomasz Bużański

Urolog

Bardzo chcę podziękowac za "dokonanie cudu".Jest Pan jedynym lekarzem,który podjął się tego,czego inni nie chcieli od 7 lat. Jest wszystko OK.Lekarz GODNY POLECENIA.[Elżbieta Maciążek-przetoka p-p 14.08 2014].Jeszcze raz dziękuję.

dr, Tomasz Bużański jest przemiłym człowiekiem i lekarzem, bardzo dziękuje za opieke , po operacji. Korlak Joanna

Pan doktor w czasie specjalisycznego badania pęcherza moczowego prawdopodobnie nie zauważył dosyć dużego guza. Guz był niestety złośliwy.

Nie kwestionuję wiedzy dra Bużańskiego natomiast jego podejście do pacjenta już tak. Sprawiał wrażenie jakbym zawracał mu głowę. Dla młodego faceta problemy urologiczne nie są czymś łatwym a dr nie zrobił nic ponad absolutne minimum by pomóc się z tym oswoić. Jak ktoś nie ma wyboru to niech idzie ale ja raczej poszukam innego lekarza.

Jak ktoś nie ma wyboru to niech idzie ale ja raczej poszukam innego lekarza.

Pierwsza wizyta u Pana dr.Buzanskiego. Jestem pod wrazeniem .Wspanialy lekarz - kompetentny, mily, uprzejmy. Poswiecil mi duzo czasu, wytlumaczyl pokazal na czym polega moj problem. Lekarz ktorego mozna polecic osobom z problemami urologicznymi. Maria.B.

Lekarz ktorego mozna polecic osobom z problemami urologicznymi.
Maria.B.

Wciąż poszukujesz "Urolog Warszawa"?

Warszawskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.
ulica Wynalazek 4
Centrum Medyczne Fundacji Zdrowie