lek. dent. Tomasz Chmaro

Najlepszy stomatolog jakiego znam!!! Konkretny , nie naciąga! Nowoczesny gabinet, sprzet....Polecam

Bardzo dobry stomatolog, który nie naciąga na niepotrzebne koszty. Zanim zacznie leczyć ząb, pokazuje na monitorze ubytek a po zakończonym leczeniu pacjent może podziwiać piękny biały ząbek. Zero stresu.Plusem jest również bardzo kompetentna i miła asystentka.

Najleszy stomatolog jakiego spotkałam, polecam z czystym sumieniem.

Najleszy stomatolog jakiego spotkałam, polecam z czystym sumieniem.

Polecam Dr Chmaro! Nie wyobrazam sobie wizyty u kogoś innego. Zna się na rzeczy, uprzejmy, nie 'naciąga'.

POLECAM TEGO STOMATOLOGA!!! Można powiedzieć, że uratował mi całą szczękę!!! Wcześniej chodziłam do innego lekarza i niestety mimo moich częstych wizyt moje zęby okazały się być w opłakanym stanie! Na szczęście w porę zmieniłam stomatologa na Dr Chmaro! Super jest to, że pokazuje Ci zęby na kamerze i można samemu zobaczyć co jest do zrobienia! Lepszego stomatologa nie znam!

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Białystok"?

Niepubliczny Stomatologiczny ZOZ "Czar - Dent" s.c.
Porzeczkowa 14
Białystok
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Beata Mackiewicz
Legionowa 3/44
15-099 Białystok

AnestMed Piotr Gałkin Specjalistyczny Anestezjologiczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica św. Rocha 12 A
15-879 Białystok