lekarz Tomasz Fedorowicz

Chirurg onkolog

Polecam z całego serca!!! Gdyby wszyscy lekarze mieli takie podejście do pacjenta!!! Panie Doktorze wytrwałości życzę i do zobaczenia...

Super lekarz, jego profesjonalizm sposób komunikacji i fachowe podejście do pacjenta bezcenne. Potrafi podnieść człowieka na duchu jakże w trudnej sytuacji kiedy to dowiaduje się że ma czerniaka, a to jest najważniejsze dla osoby w także trudniej dla niej sytuacji kiedy ma rodzinę i dla kogo żyć.

polecam serdecznie Pana Doktora, super specjalista i człowiek przede wszystkim! zgadzam się w 100% z wcześniejszymi opiniami.

Pan dr Fedorowicz to lekarz z powołania, wyleczył moją mamę. Miała bardzo zaawansowanego raka skóry twarzy, były to duże zmiany na całej połowie twarzy (w okolicach oka, nosa, ust, ucha). Pan doktor wziął na siebie odpowiedzialność za chorobę. Mimo że mama miała wtedy ponad 70 lat i inni dermatolodzy proponowali, aby tego "już nie ruszać" on zaopiekował się nią na tyle skutecznie, że dzisiaj ma lat 80 i buzię ładną jak nigdy. Po chorobie nie pozostał żaden ślad. Polecam każdemu kto ma jakikolwiek problem ze zmianami na skórze. Poleciłam Pana doktora kilkunastu osobom i każda z nich wyszła w pełni zadowolona. Mama mieszkająca 200 km od Poznania wszystkim opowiada, że jest jeden "prawdziwy lekarz", który jej pomógł.
Pan dr powinien prowadzić szkolenia z komunikacji między pacjentem a lekarzem, bo poza nim nie trafiłam na kogoś tak kompetentnego, kulturalnego, a przy tym serdecznego w stosunku do pacjena. Dla niego nie ma znaczenia czy ktoś jest młodą, piękną dziewczyną, czy pomarszczoną staruszką - ważne jest aby pomóc choremu człowiekowi.
Polecam.

Pan Doktor jest świetny usuwałam u niego 3 znamiona, wszystko mi wyjaśnił, powtórzył nawet dwa razy, żebym odpowiednio odbała o ranki. Sam zabieg nic nie bolał. Pan Doktor jest niebywale delikatny. Gabinet sterylnie czysty, także polecam wszytkim.

Wciąż poszukujesz "Chirurg onkolog Poznań"?

Wielkopolskie Centrum Onkologii

dr
Andrzej Gracz

Gab. Chirurgii Onkologicznej-Medicest
61-862 None
centrum medyczne hcp sp.z o.o.
ul.28 Czerwca1956 nr.194
61-485 Poznań