dr n. med. Tomasz Gotlib

Alergolog, Laryngolog

Wysokiej klasy specjalista, świetny operator, jak również autor publikacji nt. operacji endoskopowych, a przy tym uprzejmy, cierpliwy, skromny, troskliwy dla swoich pacjentów. Już w pierwszej rozmowie budzi ogromne zaufanie, tak że pacjent podchodzi do operacji wyluzowany i z ufnością. Nie bagatelizuje zagrożeń, ale też ich nie demonizuje. Miałam operację endoskopową dużej torbieli na kości klinowej (i kilku śluzowiaków w zatoce klinowej), czego wcześniej nikt nie chciał się podjąć) ze względu na bliskość tętnic i pnia mózgu.

Wspaniały lekarz i fachowiec. Wykonał u mojego męża bardzo skomplikowaną operację usunięcia guza oponiaka. Polecam gorąco .

Nie ryzykowal bym zdrowia ufajac komukolwiek innemu jak temu Panu. Po latach problemow z zatokami w koncu to tylko Pan Gotlib postawil wlasciwa diagnoze a co za tym szlo przprowadzil odpowiednie leczenie (Malo inwazyjna operacje sitowia w celu udroznienia zatok) Wczesniej bylm u dyrketora katedry Laryngologi Collegium Medicum (1000 zl w sumie dalem za wizyty) Prof. nadzwyczajnego Jacka Skladzienia i nic nawet zdiagnozowac nie potrafil. Oprocz tego bylem u innych laryngologow od lat. Gdybym wczesniej trafil do Pana Gotliba to bym sie tyle nie nacierpial. On jest wybitny bo siedzi ...

On jest wybitny bo siedzi w temacie i robi to dobrze reszta tylko kasuje za wizyte i ma gdzies twoje zdrowie.

Ten portal pozwala przyznawać różne oceny specjalistom zależnie od elementu oceny. W wypadku dr Tomasza Gotliba wystarczyłaby jedna skala, jednak dłuższa. To najlepszy lekarz jakiego w życiu spotkałem. Dobry diagnosta i zręczny operator. Rozpoznał i endoskopowo zoperował u mnie rzadki nowotwór. Słowem doskonały, oddany swoim pacjentom, specjalista. Jeżeli potrzebujecie pomocy laryngologa to postarajcie się trafić do niego.

Wybitny specjalista w swojej dziedzinie. Gorąco polecam

Wybitny specjalista w swojej dziedzinie. Gorąco polecam

Wciąż poszukujesz "Alergolog Warszawa"?

Czołowa 40 S

Piotr Przekora

Alergolog dziecięcy
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MAGODENT Filia Nr 3
Szaserów 128

Marszałkowska 28 (nad Trasą)
Al. gen. Chruściela 73
Wojskowy Instytut Medyczny