lekarz Tomasz Jaszczak

Ortopeda

Trafiłam do pana doktora Tomasza Jaszczaka po 7 latach "tułaczki" po lekarzach ortopedach. Wreszcie pan doktor mnie zdiagnozował i zaproponował leczenie operacyjne. Pan doktor jest konkretny, kulturalny i sympatyczny. Uważnie słucha pacjenta i sam dokładnie tłumaczy na czym będzie polegać leczenie. Pan doktor to lekarz z powołania;) Beata Drozd z Legnicy

Doktor Tomasz to lekarz z powołania. Ma ogromną wiedzę, a przy tym jest bardzo kulturalny i życzliwy. Interesuje się zdrowiem i losem swoich pacjentów. Doktor potrafi uważnie słuchać chorego, a następnie dokładnie objaśnia cały plan leczenia. Jego podejście jest nietuzinkowe, a co najważniejsze, zapewnia pacjentowi poczucie bezpieczeństwa. Polecam bez cienia wątpliwości.

W 2013 roku trafiłam do doktora Jaszczaka z niesprawnym prawym kolanem, jego działania i zalecona terapia sprawiły, że odzyskałam dawną sprawność i mogłam wrócić do ćwiczeń fizycznych. Wcześniej konsultowałam stan kolana z innymi ortopedami, którzy okazali się bezradni wobec ogromu problemu. Doktor Jaszczak jest więc przede wszystkim lekarzem skutecznym, gdy podejmuje działania, doprowadza pacjenta do pełnego wyleczenia. Po drugie, cierpliwie tłumaczy i graficznie pokazuje na czym polega dolegliwość, co jest szczególnie istotne, gdy chce się wiedzieć, co człowiekowi dolega. Mimo wysokiego poziomu wiedzy medycznej, nie traktuje pacjenta jak tumana i idioty. Po trzecie, kompetencja i wiedza doktora Juszczaka łączą się z wysokim poziomem empatii i dobrą znajomością życia. To prawdziwy talent i nadzieja poznańskiej ortopedii. Mogę z pełnym przekonaniem polecić tego lekarza wszystkim ciepiącym pacjentom.

Moge polecic w 100%. świetne calosciowe podejscie, pelen profesjonalizm. Zawsze bardzo dokladne badanie, genialne tlumaczenie schorzenia, łącznie z rysunkami.

Do problemów zdrowotnych pacjenta Doktor podchodzi z wielką uwagą i zaangażowaniem. Dociekliwy, troskliwy i konkretny, prowadzi leczenie spójnie i konsekwentnie. Jest zainteresowany leczeniem całościowym pacjenta, nie tylko doraźnym rozwiązaniem problemu z zakresu swojej specjalizacji. W trakcie wizyty można liczyć na pełen dialog: Doktor słucha z uwagą, co pacjent ma do powiedzenia oraz wyczerpująco i jasno odpowiada na pytania. Fakt, że Doktor jest osobą bardzo rzeczową, o wysokiej kulturze osobistej sprawia, że kontakt jest miły i bezstresowy. Reasumując: doktorowi Jaszczakowi można z pełnym spokojem i zaufaniem powierzyć swoje zdrowie.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Poznań"?

WCM Remedium
60-479 Poznań
28 Czerwca 1956 r. 115
61-567 Poznań
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114