dr Tomasz Lipiński

Ginekolog

Pan doktor Lipiński bardzo miły fachowy dbających o pacjentke tak samo czy w gabinecie prywatnym jak i w szpitalu.Zawsze oddzwania lub odpisuje na esemesy. Ma czas tak zorgazowany że wysłucha kobiety na spokojnie☺Polecam☺

Bardzo dobry lekarz, po dwóch poronieniach trafiłam do niego i po 2 wizytach i leczeniu byłam w ciąży. Dziś mój synek ma 26 miesięcy a ja myślę o drugim dziecku. Z pewnością lekarzem prowadzącym będzie ten lekarz

W swoim życiu byłam u wielu ginekologów, ale dr Lipińskiego uważam za NAJGORSZEGO z nich. Nadrabia swoją fałszywą uprzejmością i niby zainteresowaniem pacjentką. To zainteresowanie jednak ogranicza się jedynie do gabinetu prywatnego. Całą ciążę chodziłam do dr, płacąc comiesięczny haracz (większość z nas to robi, aby dostać się do najlepszego szpitala położniczego). W momencie gdy wchodziłam na blok porodowy spotkałam Pana dr, który udał, że mnie nie zna. Zero zainteresowania, dobrego słowa. Panie Doktorze wystarczyłoby "trzymam kciuki" lub coś podobnego. Podczas mojego porodu Pan dr miał dyżur. Też się nie pojawił, mimo że wiedział o przebiegu porodu, gdyż położna wiedząc, że jestem jego pacjentką, informowała go o sytuacji. Też się nie pofatygował. Poród był koszmarny, nikomu nie życzę takiego. Mój syn 2 doby leżał na oddziale noworodków, to też nie leżało w zakresie zainteresowania Pana doktora. Nie przyszedł, nie zapytał... Tak na prawdę go to nie interesuje, więc kobiety nie dajcie się nabrać na ten sztuczny uśmiech Pana dr, bo to wszystko kosztuje tylko albo aż 200 zł!!! Poza uśmiechem nic innego Pan dr nie potrafi zaproponować. A dla nas kobiet ważne jest nie tylko to co w gabinecie prywatnym w czasie ciąży, ale ważniejsze jest co dzieje się w szpitalu i w trakcie porodu.

Jak dla mnie najlepszy lekarz na jakiego do tej pory trafiłam - a zaznaczam, że uczęszczałam już do kilkunastu lekarzy ginekologów. Bardzo kompetentny, posiadający dużą wiedzę i do tego uprzejmy i miły w obyciu, od pierwszych chwil wzbudził moje zaufanie. Wiem, że kiedy zdecyduje się na kolejną dzidzię też wybiorę dr Lipińskiego na lekarza prowadzącego.

POLECAM! Prowadził moje 2 ciąże-wspaniały człowiek i świetny specjalista!

POLECAM! Prowadził moje 2 ciąże-wspaniały człowiek i świetny specjalista!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Warszawa"?

Emilii Plater 47 lok. 73
Centrum Medyczne Damiana