lekarz Tomasz Mrozek

Pediatra

Jestem bardzo zadowolona z podejścia Pana Doktora do dziecka, całości leczenia, zawsze bardzo dobrej diagnozy i podjęcia dobrych środków w celu wyleczenia. MOje dzieci zawsze sa dokładnie przebadane, osłuchane, nigdy nic w pospiechu, Pan Doktor zawsze pomoże. Jest to najlepszy lekarz na jakiego trafiłam. Bardzo go cenię,prawdziwy lekarz z powołania.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Godny polecenia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lekarz godny polecenia. Odpowie na każde pytanie zatroskanego rodzica. Kompetentny i miły. Zawsze znajdzie czas.

Po przeczytaniu tych opini nic tylko do nieba.

Po przeczytaniu tych opini nic tylko do nieba.

Prawdziwy lekarz z powołania. Podejście do dzieci rewelacyjne. Stawia diagnozę w oparciu o długą rozmowę,analizuje symptomy,objawy,nie przepisuje od razu antybiotyku co dla wielu innych lekarzy jest złotym środkiem na wyleczenie dziecka. w imieniu swoim jako rodzica oraz mojej córeczki której pomógł już nie raz dziękujemy. Godny polecenia,nie ma takiego drugiego lekarza jak pan Mrozek !!!

Wciąż poszukujesz "Pediatra Oborniki"?

Powstańców Wielkopolskich 24 lok. 16

Droga Leśna 30/9