lekarz Tomasz Mrozek

świetny lekarz, przemiły człowiek, przyjeżdża na wizyty domowe, interesuje się małym pacjentem, moje dziecko bardzo go lubi, bo i podejście do dzieci pan doktor ma świetne, poza tym ma czas na wytłumaczenie wszystkiego i z uśmiechem odpowiada na pytania. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu doktora Mrozka.

Polecam Pana doktora Mrozka.Zawsze celnie zdiagnozuje chorobę i trafia z lekarstwami.Zawsze można liczyć też na porady przez telefon,co rzadko się spotyka wśród lekarzy.Polecam serdecznie.

Wzorowy lekarz,bardzo dobry człowiek! Będę go polecać wszystkim osobom, które mają trudności z wyborem lekarza. Dziekuje!!

bardzo dobry lekarz który zna się na swoim fachu. oby tak dalej polecam wszystkim

Polecam Pana Tomasza Mrozka jest to najlepszy lekarz w całych Obornikach!Tylko recepcja nawala a po za tym super!

super lekarz miy i sympatyczny lekarz bardzo dobrze przypisuje leki i jest w porządku jestem jego pacjętem

Jest to lekarz z powołania, oddaje się swojej pracy całym sercem. Pomoże w każdej sytuacji, bez względu na porę dnia , okoliczności itp. Jest to osoba, która została lekarzem, ale przede wszystkim pozostał CZŁOWIEKIEM. Każdy pacjent jest dla doktora jednostką indywidualną , podmiotem , a nie tak jak u innych lekarzy pacjent to kolejny przedmiot i intruz w gabinecie. Polecam dr Mrozka całym sercem , można liczyć na jego pomoc zawsze. Krysia.

to naprawde świetny lekarz - tylko mu ufam !

to naprawde świetny lekarz - tylko mu ufam !

Super lekarz i super człowiek!!! Bardzo dobry lekarz. Oby jak najdłużej pozostał w Obornikach.

Jest bardzo dobrym lekarzem godny polecenia super człowiek.

Jest bardzo dobrym lekarzem godny polecenia super człowiek.