dr n. med. Tomasz Rynkiewicz

Neurochirurg

Miły i kompetentny lekarz.Grzeczny pokierowal co dalej robić.Wreszcie lekarz który mnie wysłuchał.Dziękuję Panie doktorze.

Doktor zdiagnozował u mnie masywną dyskopatię. Jestem 4 dni po operacji i mogę już dużo cżywności wykonać samodzielnie. Juz w dniu po operacji nie mialem problemu z utrzymaniem się na nogach. Do tej pory wszystko z dnia na dzień się poprawia. Ból przed operacyjny ustąpił całkowicie juz w dniu po operacji. Szczery i bardzo miły człowiek z fachowym podejściem do pacjenta. Chętnie odpowiem na pytania!

Lekarz o wielkich kompetencjach i wspaniałym sercu. Oddany sprawie pacjenta bez reszty. Dawno nie spotkałam takiego lekarza. Polecam każdemu kto potrzebuje pomocy prawdziwego specjalisty.

Polecam Dr.Rynkiewicza.Zna się na rzeczy.Ma czas dla pacjenta, wykazuje zainteresowanie takze po operacji ! jest uprzejmy ,rzeczowy i widać że pracuje z całego serca. Miło ,że można lekarza z czystym sumienie polecać dalej!

Lekarz godny polecenia. Miły, uprzejmy, zawsze znajdzie czas dla pacjenta. W łatwy sposób wytłumaczy przebieg operacji. Polecam.

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Częstochowa"?

ul. Paderewskiego 24/26
szpital i poradnia