Filtruj terminy

Neurochirurg Częstochowa

dr n. med. Tomasz Rynkiewicz

w.s.s.ul.bialska

42-200 Częstochowa

Jeżeli ktoś szuka neurochirurga ortopedy w Częstochowie to polecam tylko dr Rynkiewicza. Jako jedyny zaopiekował się mną po złamaniu kręgosłupa. Fachowy, miły, wszystko wytłumaczył, nie przechwalał się jak reszta lekarzy w tym mieście. Gdybym posłuchała innych to albo czekałaby mnie wymiana kręgu albo gorset Javetta przez 15 miesiecy. Dziękuję panu bardzo serdecznie za podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Robert Koper

Prywatny Gabinet Lekarski
al. Wonośći 1/3/5
42-200 Częstochowa

z mojej strony mogę dać panu doktorowi same plusy.
Uwazam ze do problemu podszedl kompleksowo, wytlumaczyl mi metode leczenia, na czym polegal bedzie zabieg etc., podczas pozniejszych wizyt kontrolnych zawsze odpowiadal nawet na najbardziej podstawowe pytania.
Czulam sie dobrze 'obsłużona'
a te wszystkie negatywne komentarze.., cóż sama byłam swiadkiem skad sie biora niezadowoleni pacjenci tego typu.
Jak nie napisze pan doktor tego leku albo tych badan ktorych oczekuje pacjent,(bo ...

dr n. med. Wojciech Piwowarski

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Bialska 104/118 Częstochowa
42-200 Częstochowa

Byłam u Piwowarskiego parę lat temu (miałam dziwne przygody z drgawkami, utratą przytomości itd....) zrobiłam badania, zmartwiłam się, bo nie wyglądało to dobrze, tym bardziej, że lat miałam ok 22. Piwowarski zakwalifikował mnie 'padaczka'. Bez pytania o cokolwiek. (tym bardziej kiedy dowiedział się, że mój Tata również ma epilepsję. Z tym, że jest ona nie wrodzona, a pourazowa). Dostałam od doktora leki, po których byłam otępiała, apatyczna, miałam problem z ...
Opinia dodana przez: Karolina G.

lekarz Tomasz Chrzuszcz

ul. Paderewskiego 24/26
42-200 Częstochowa

Trafiłam do dr Chrzuszcza z okropnym bolem ledźwi. Po badaniu fizykalnym dostalam skierowanie na rezonans. Po badaniu okazało się ze mam przepukline. Doktor zalecił mi rehabilitację i zmianę trybu życia na bardziej aktywny. Od tego czasu bol juz mi tak nie doskwiera.
Pomimo wielu powrotów do doktora z ciągłymi pytaniami, nigdy nie był zniesmaczony. Zawsze ze stoickim spokojem, cierpliwością i zaangażowaniem na każde moje pytanie odpowiadał.
Polecam kazdemu tego ...
Opinia dodana przez: Wdzięczna Pacjentka

lekarz Piotr Przech

szpital i poradnia
Kłomnice
42-200 Częstochowa

Fachowość i empatia Wszystko co najlepsze mozna powiedziec o tym lekarzu Polecam lekarza ktory leczy i nie oszukuje Jest specjalistą zasługującym na swój tytuł

lekarz Rafał Hampel

Neurochirurg

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Spółdzielczość"
al. Aleja Armii Krajowej 2
42-200 Częstochowa

Mam odmienną ocenę Pana dr R. Hampla, od trzech poniższych. Operował mnie na oponiaka mózgu ponad roku temu. Guza usunął w całości. Jestem po jego opieką, nie ma wznowy, czuję sie dobrze. Spokojny, dokładny, uprzejmy, bardzo dobry lekarz.

lekarz Sławomir Pilarek

ul. Gdyńska 10