lekarz Rafał Hampel

Neurochirurg

Dr. Hampel jest wysoko wykwalifikowanym i doświadczonym Neurochirurgiem. Mój tata jest pod jego opieką. Doktor wszystko wyjaśnia w łatwy do zrozumienia sposób. Dziękujemy bardzo za cała pomoc i wsparcie.

Dr. Hampel jest wysoko wykwalifikowanym i doświadczonym Neurochirurgiem.

Doktor Rafał Hampel jest niezwykle kompetentnym i troszczącym się o pacjentów lekarzem. Jest opiekuńczy, opanowany i cierpliwy w stosunku do pacjentów oraz ich rodzin. Nigdy się nie spieszy, poświęca im czas i uwagę. Zawsze bardzo pomocny, nawet w nagłych sytuacjach. Cieszę się, że mój tata jest pod jego opieką. Jest najbardziej troskliwym lekarzem jakiego spotkałam. Naprawdę nie wiem, co bym bez niego zrobiła. DZIĘKUJĘ DR.HAMPEL! W tym rankingu można dać maksymalnie 5 gwiazdek - Doktor Hampel zasługuje na wiele, wiele więcej.

Jestem po pierwszej wizycie i można powiedzieć, że dostałam to co chciałam. dr. Rafał rozjaśnił mi moja sytuacje. bardzo szczegółowo opisał "co z czym się je". jestem zadowolona z całej wizyty. Polecam

Byłem u dr. na konsultacji i nigdy więcej.Bardzo zrozumiały,niekompetentny,lekceważące podejście do pacjenta...Odradzam wizyty u pana dr.

Bardzo dobry lekarz. Uratował mi życie.

Bardzo dobry lekarz. Uratował mi życie.

Mam odmienną ocenę Pana dr R. Hampla, od trzech poniższych. Operował mnie na oponiaka mózgu ponad roku temu. Guza usunął w całości. Jestem po jego opieką, nie ma wznowy, czuję sie dobrze. Spokojny, dokładny, uprzejmy, bardzo dobry lekarz.

zgadzam się z wcześniejszymi opiniami. To już 3 miesiące od jego operacji która się udała tylko pacjent nie żyje.

Nic więcej niż "1" nie można dać. Straszy strasznymi wizjami, po czym mówi, że nie wie dokładnie co się dzieje. Nie potrafi rozmawiać z pacjentai, przekazać informacji o chorobie. Może i chce, ale nie potrafi. Jest tylko nadzieja, że przy innych lekarzach z neurochirurgi na parkitce (bardzo dobrzy fachowcy) z czasem się wyrobi i zostanie prawdziwym lekarzem. Nie wiem tylko jak radzi sobie na sali operacyjnej (możliwe, że jest świetny), ale po rozmowach z nim nie chciałbym, żeby mnie operował. Jeszcze wiele nauki przed nim.

Nie polecam tego lekarza nikomu, naprawde szkoda czasu i zdrowia. Jego koledzy z oddziału są znacznie lepsi