dr n. med. Tomasz Rynkiewicz

Neurochirurg

Witam Pan dr. Tomasz Rynkiewicz operował mnie (przepuklina kręgosłupa) 03.01.2012. 100% satysfakcji , polecam wszystkim w potrzebie , Człowiek pisany z wielkiej litery , wszystkiego najlepszego Panie Tomku .... Dziękuję, życzliwy Pacjent

Dziękuję, życzliwy Pacjent

Super doktor ,operował męża 2 krotnie.Pierwszy raz na krwiaka w głowie,a drugi na tłuszczaka ,o obu chorobach i leczeniu informował mnie i męża szczegółowo .Zawsze znalazł czas na rozmowę nigdy nie zbywał słowem "nie mam czasu, za chwilę".

Rok temu operował mnie Doktor.Wspaniały Fachowiec.Tak jak przedmówczyni napisała że wszystko wytłumaczy,nawet laik zrozumie.O wszystko przed i po operacji można zapytać.Każdy pacjent jest dla Doktora tak samo ważny-nie ma "gorszych i lepszych" pacjentów.Serdecznie polecam.Taki lekarz to Skarb.

Mój tata był Jego pacjentem 4 lata temu,super lekarz i człowiek godny zaufania.Po operacji kręgosłupa tata czuł się b.dobrze.Doktor miły,kompetentny,już na pierwszy rzut oka wzbudza zaufanie a przy tym wspaniały fachowiec.Od pierwszej rozmowy byłam pewna,że tata jest w najlepszych rękach i nie pomyliłam się!Dziękuję!Wspaniały człowiek,lekarz wszech czasów,jedyny,którego poleciłabym w 100%!

Świetny chirurg; wysokie kompetencje; dobre relacje z pacjentem

Świetny chirurg; wysokie kompetencje; dobre relacje z pacjentem

wybitny.6 lat temu operował mnie, do dzisiaj zero problemów.

wybitny.6 lat temu operował mnie, do dzisiaj zero problemów.

MILY FACHOWY UPRZEJMY STAWIAL OD POCZATKU TRAFNE DIAGNOZY LEKARZ KTORY PRZEJMUJE SIE LOSEM PACJENTA A NIE TYLKO PATRZY ILE MU SIE WSADZI DO KUBRACZKA:)) POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!! POGODNY I SPOKOJNY CZLOWIEK A ZARAZEM KONKRETNY I PELNY WIEDZY !!!!!!!

Bardzo miły i wyjaśnia wszystko zrozumiałym jezykiem dla laika nie znającego się na medycynie, ale o to przecież chodzi. Polecam

Bardzo mile mnie zaskoczył swoją kompetencją i uprzejmością w publicznym szpitalu. Świetny lekarz. Bardzo, bardzo polecam.

polecam tego specjaliste,jest prawdziwym lekarzem z powolania,usmiechniety i zawsze kompetentny,bylem pacjentem tego lekarza