lek. wet. Tomasz Saba

Weterynarz

Świetny specjalista. Mój labrador miał problemy ze stawami i często można było zauważyć, że kuleje. Na szczęście Pan doktor postawił świetną diagnozę i wyleczył psiaka. Polecam serdecznie Pana Tomasza. Wielki szacun za jego podejście i wiedzę.

Lekarz godny polecenia i zaufania. Świetny specjalista, który od razu dobrze zdiagnozował chorobę u mojego pieska. Zwierzak został zoperowany i tydzień po operacji już czuł się bardzo dobrze. Jestem bardzo wdzięczna Panu Tomaszowi za pomoc i za wyleczenie Murzyna.

Super lekarz. Do tej pory jeszcze nie spotkałam się z takim podejściem do zwierząt. Pan Tomasz jest bardzo wrażliwy i widać, że zależy mu na zwierzakach. Wiele razy jeździłam do niego z moim kotkiem i zawsze mu pomógł.

Bardzo dobry specjalista. Już nie raz wyleczył mojego labradora i jestem mu naprawdę bardzo wdzięczny.

Dla jasności Przeczytaliśmy całe pouczenie zawarte w info. „ Zanim dodasz opinię” Rzetelnie i bez wpływu emocji takich czy owakich chcemy poinformować że: Pan doktor Tomasz Saba To kompetentny, wrażliwy, z powołania lekarz zwierząt Pełen empatii, pokory i dystansu Nie będziemy opisywać przypadku naszego zwierzaka (to długa historia) Ale życzymy Wam takiej opieki jaką otrzymaliśmy od Doktora

Dla jasności
Przeczytaliśmy całe pouczenie zawarte w info. „ Zanim dodasz opinię”
Rzetelnie i bez wpływu emocji takich czy owakich chcemy poinformować że:
Pan doktor Tomasz Saba
To kompetentny, wrażliwy, z powołania lekarz zwierząt
Pełen empatii, pokory i dystansu
Nie będziemy opisywać przypadku naszego zwierzaka (to długa historia)
Ale życzymy Wam takiej opieki jaką otrzymaliśmy od Doktora

Wciąż poszukujesz "Weterynarz Warszawa"?

FELICAN -VET

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie; Wydział Medycyny Weterynaryjnej; Katedra Chorób Małych Zwierząt z Kliniką

elwet

Klomar-Wet