Filtruj terminy

Weterynarz Warszawa

lek. wet. Tomasz Saba

Przychodnia weterynaryjna Marysin

Nie polecam żadnemu zwierzakowi tej lecznicy. Pies zawieziony celem postawienia diagnozy trafił do lecznicy w bardzo dobrej formie poza drżeniem łap co było przyczyną wizyty. Po badaniu zleconym przez lekarza, co do którego nie zostały przekazane informacje odnośnie potencjalnych skutków ubocznych tego badania, pies ledwo chodzi, cierpi strasznie, wykazuje silne objawy neurologiczne, 1000 razy gorsze niż problemy, z którymi zgłosiliśmy się do lecznicy. Lekarz prowadzący nie poczuwa się do błędu.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. wet. Marzena Zmarlak

FELICAN -VET

Spotkałam Panią Doktor na końcówce życia mojego kota. Kot musiał umrzeć: ze starości i z powodu raka, a Pani Doktor przeprowadziła nas (kota i mnie) przez ten trudny czas. Była dla nas ogromnym wsparciem. Szybko zdiagnozowała problemy i poświęciła nam tyle czasu, ile potrzebowaliśmy, w tym prywatnego. Wszystkie jej działania były ukierunkowane na dobro kota, czym zdobyła moje zaufanie.
Lekarz z powołania, polecam.
Alina
Opinia dodana przez: Alina

lek. wet. Mariusz Klok

Klomar-Wet

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam podczas dwudziestu lat pracy ze zwierzętami. Czasem czyni cuda. Ratował zwierzęta, które inny lekarze skreślali.
Ma przy tym niezwykle ciepłe podejście do pacjenta i właściciela chorego zwierzaka.

Opinia dodana przez: Jadwiga

dr n. med. Maciej Lenarcik

Weterynarz

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie; Wydział Medycyny Weterynaryjnej; Katedra Chorób Małych Zwierząt z Kliniką

W każdych wyznaczonych elementach wizyty daję po 6 gwiazdek, niestety nie mogę tego zaznaczyć. Pan dr Lenarcik okazał się niezwykle uprzejmym konkretnym i z ogromną wiedzą i doświadczeniem lekarzem. Wszystko starannie tłumaczył i bardzo nas uspokoił , nasz pies ma padaczkę. Nie rozumiem negatywnych opinii krążących w internecie, które omal nas odstraszyły ... na szczęście trafiliśmy tam pomimo opini. Radzę wszystkich nie sugerować się tym co piszą, warto przekonać się ...
Opinia dodana przez: Urszula

Paweł Grudzinski

elwet

Bardzo dobry kardiolog.Mam 13,5 letniego owczarka kaukaskiego, który miał wodę w klatce piersiowej z powodu chorego serca
Lekarz bardzo dobrze dobrał leki.
Piesek żyje.Polecam
Opinia dodana przez: atos