Filtruj terminy

Weterynarz Warszawa

Przychodnia weterynaryjna Marysin

Lekarz godny polecenia i zaufania. Świetny specjalista, który od razu dobrze zdiagnozował chorobę u mojego pieska. Zwierzak został zoperowany i tydzień po operacji już czuł się bardzo dobrze. Jestem bardzo wdzięczna Panu Tomaszowi za pomoc i za wyleczenie Murzyna.
Opinia dodana przez: Monika M.

FELICAN -VET

Pani doktor jest bardzo kompetentna. Mój pies jest pod opieką d. Marzeny od wielu lat. Ponieważ jest to pies z wieloma problemami zdrowotnymi od zawsze często jesteśmy z wizytą . P.doktor zawsze przeprowadza dokładny wywiad, badanie i przepisuje leki, które pozwalają zwierzęciu wyzdrowieć. Zawsze pamięta czego pies nie toleruje, co mu pomogło. Przypomina również o nadchodzących szczepieniach. Życzę każdemu właścicielowi zwierzaka takiego lekarza.
Opinia dodana przez: Jolap

elwet

Bardzo dobry kardiolog.Mam 13,5 letniego owczarka kaukaskiego, który miał wodę w klatce piersiowej z powodu chorego serca
Lekarz bardzo dobrze dobrał leki.
Piesek żyje.Polecam
Opinia dodana przez: atos

Klomar-Wet

Bardzo dobry i rzetelny lekarz. Lubiany przez zwierzaki z bardzo dobrym podejściem do nich. Widać że to co robi to nie tylko praca i obowiązki ale i pasja. Polecam na 100%.
Opinia dodana przez: binkul

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie; Wydział Medycyny Weterynaryjnej; Katedra Chorób Małych Zwierząt z Kliniką

W każdych wyznaczonych elementach wizyty daję po 6 gwiazdek, niestety nie mogę tego zaznaczyć. Pan dr Lenarcik okazał się niezwykle uprzejmym konkretnym i z ogromną wiedzą i doświadczeniem lekarzem. Wszystko starannie tłumaczył i bardzo nas uspokoił , nasz pies ma padaczkę. Nie rozumiem negatywnych opinii krążących w internecie, które omal nas odstraszyły ... na szczęście trafiliśmy tam pomimo opini. Radzę wszystkich nie sugerować się tym co piszą, warto przekonać się ...
Opinia dodana przez: Urszula

Weterynarze w Warszawie