dr n. med. Tomasz Spoz

Gastrolog

Znam Pana Doktora od przeszło 40 lat. Ratował mnie wielokrotnie w różnych "przypadłościach", jeszcze jako chirurg w szpitalu, m.in. dwukrotnie (jak to mówią) "wyciągnął mnie grabarzowi spod łopaty" swymi kompetencjami i niezawodnym skalpelem. Podobnie mego ojca. Raz z kolei, wbrew opinii innych, odradził operację i do dziś funkcjonuję normalnie (nie jako kaleka). Stara się widzieć "całego" człowieka i do tego stosować terapię. Prowadzi mnie od lat i dzięki temu, mimo przewlekłego stanu, żyję w miarę normalnie. Wszyscy ci, którym poleciłem konsultację u niego, byli także zadowoleni. Kojący i swoiście "leczący" charakter ma jego odnoszenie się do pacjenta, pełne taktu, cierpliwości i troski o stan psychiczny pacjenta. To, że nie pozwala się "prowadzić" pacjentowi, ale przyjmuje rolę prowadzącego uważam za pozytywną cechę, bo nie raz pacjent "wie lepiej". Wspaniale robi trudne badania i "czyta" USG. Przekonałem się też, że nie zawsze jego "kombinacje" lekowe (zestawy) są zrozumiałe dla innych, ale tylekroć przekonawszy się o trafieniu w sedno i skuteczności wierzę jemu, a nie "stu innym opiniom plus ulotki". W przypadku jakichś wątpliwości - albo wyjaśni, albo natychmiast modyfikuje terapię. Należy do tych lekarzy, którym zależy na pacjencie i jego zdrowiu, a nie na korzyściach i popularności. Pani "zbuntowanej" i b. surowej w opinii powiem (na własnym przykładzie), że to, iż jest CHIRURGIEM, decyduje, że jest też dobrym gastrologiem. A chirurgiem (z niesamowitym doświadczeniem praktycznym) jest o tyle "dziwnym", że "kozik" uważa za ostateczną ostateczność i walczy o pacjenta unikając go, czym niejednokrotnie właśnie ratuje życie.

Nie wiem skąd tyle dobrych opinii o tym lekarzu, generalnie gastrolog z niego kiepski. Leczyłem się u tego lekarza przez około 1 rok, poprawy brak. Oczywiście na tle innych lekarzy przynajmniej próbował leczyć i stawiać diagnozę, niestety niewłaściwą. Inni lekarze rozkładali ręce albo dawali leki, które nie pomogą ale i nie zaszkodzą. Lekarz od początku miał swoją diagnozę i nie chciał słuchać o moich objawach, wydawało się, że zna się na rzeczy. Cóż z tego jak poprawy nie było widać, generalnie nie polecam jako gastrologa.

Wspaniała osobowość z wieką wiedzą.

Wspaniała osobowość z wieką wiedzą.

Świetny fachowiec. Miałem robiona gastroskopię. Dzięki Panu doktorowi przeżyłem to dobrze - badanie zrobione bardzo szybko, widać duże doświadczenie...pełny profesjonalizm. Polecam. Koszt obejmuje całą wizytę - z badaniami. Koszt bez badań (np. gastroskopii, kolonoskopii) wynosi 100 zł.

Zdecydowanie nie polecam. Leczę się od kilku lat na zapalenie jelita grubego. Pomimo, że miałam bardzo dobrego gastrologa, postanowiłam zaciągnąć porady innego "fachowca". Spoz nie mając pojęcia o chorobie przepisał mi taką dawkę leków, która zabiłaby konia. Pomimo, że nie czułam się bardzo źle, przez jego dawkę leków w moich jelitach pojawiło się tyle krwi, że przez kilka dni nie mogłam wstawać z łóżka. Dla mnie nie był to jednak najgorszy problem, ponieważ po tak silnych lekach wpadłam w depresję ... Ja już nic nie zmienię, ale chciałam przestrzec Was. Poza tym to nie jest gastrolog, tylko chirurg!!!

Wciąż poszukujesz "Gastrolog Lublin"?

Medical Esthetic
ul. Braci Wieniawskich 12 B