Tomasz Strzemecki

Najlepszy lekarz do którego trafiłam polecam z całego serca wszystko wytłumaczy ,odpowie na każde pytanie , pełen profesjonalizm ,bardzo miły z poczuciem humoru

Polecam, pełen profesjonalizm. Wizyty długie, bez pośpiechu, tłumaczenie wszystkiego na najwyższym poziomie, kompleksowe badania.

Bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz, polecam wszystkim. :) Poświęca bardzo dużo czasu pacjentce i dokładnie omawia każdą rzecz.

Bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz, polecam wszystkim. :)
Poświęca bardzo dużo czasu pacjentce i dokładnie omawia każdą rzecz.

Profesjonalny lekarz, kulturalny, z duża wiedza i świetnym podejściem do pacjentki. Wszystko tłumaczy z należyta dokładnością, jedyny godny polecenia ginekolog w Stargardzie.

Pan Doktor niezwykle uprzejmy, profesjonalny i przemiły. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z taką cierpliwością i ciepłym podejściem do pacjentki. Wszystko zostało wyjaśnione w bardzo jasny sposób. Osobiście bardzo boję się wizyt ginekologicznych(źle wspomnienia jeszcze z nastoletnich lat), ale na wizycie u Pana Doktora czuła się bezpiecznie i komfortowo. Gorąco polecam, ja wyszłam z gabinetu spokojna i na pewno będę leczyć się już tylko u Doktora Strzemeckiego.

Lekarz bardzo taktowny. Wszystko dokładnie tłumaczy. Poświęca pacjentce bardzo dużo czasu. Gorąco polecam!

Co tu dużo pisać... Niepotrzebnie się nacierpieliśmy przez tego Pana , jedyna rzecz którą wykonał dobrze to nacięcie cesarskie NIE POLECAM !!!

Bardzo uprzejmy, budzący zaufanie. Opanowany, taktowny, szanujący drugiego człowieka. Z przyjemnością skorzystam z jego prywatnej praktyki.Polecam serdecznie.

Pełen profesjonalizm - wysoka kultura osobista, zaangażowanie, miły i delikatny, odpowiada w zrozumiały sposób na kazde pytanie z taktem. Zaangażowany w stan fizyczny i psychiczny. Gorąco polecam!!! Niestety dostępny jest tylko w szpitalu