Tomasz Strzemecki

Lekarz bardzo taktowny. Wszystko dokładnie tłumaczy. Poświęca pacjentce bardzo dużo czasu. Gorąco polecam!

Pełen profesjonalizm - wysoka kultura osobista, zaangażowanie, miły i delikatny, odpowiada w zrozumiały sposób na kazde pytanie z taktem. Zaangażowany w stan fizyczny i psychiczny. Gorąco polecam!!! Niestety dostępny jest tylko w szpitalu

Bardzo uprzejmy, budzący zaufanie. Opanowany, taktowny, szanujący drugiego człowieka. Z przyjemnością skorzystam z jego prywatnej praktyki.Polecam serdecznie.

Co tu dużo pisać... Niepotrzebnie się nacierpieliśmy przez tego Pana , jedyna rzecz którą wykonał dobrze to nacięcie cesarskie NIE POLECAM !!!