dr n. med. Tomasz Urbanek

Chirurg ogólny, Flebolog

Kompetencja, kultura, ogromna wiedza. Spokojny, zawsze merytoryczny, przekazuje ważne informacje ( u mojego taty o amputacji nogi), tak że pacjent widzi przed sobą przyszłość i ma nadzieję, rozumie decyzje lekarza. Wielki szacunek, dla mnie profesjonalista. Byłam na wielu wizytach i zawsze wychodziłam z przekonaniem, że trafiłam do naprawdę dobrego lekarza.

Osobiście mam jak najlepsze doświadczenia po leczeniu u Pana doktora. Operował mnie, teraz jestem pod jego opieką lekarską. Jest lekarzem z ogromnym doświadczeniem i uważam, ze ma wolę pomocy pacjentowi. Jedyne co mogę mu " zarzucić" to to, że nie lubi zbędnych pytań. Wydaje mi się, że jest to lekarz, który lubi to co robi a praca dla niego to wg. mnie także jego pasja. Stąd tłumy pacjentów u niego w gabinecie. Znam trzy osoby, które operował i wszystkie z doskonałym skutkiem. Dlatego polecam go jako lekarza z czystym sumieniem.

Wydaje mi sie ze jako lekarz(czlowiek ktory uczyl sie by pomagac ludziom) sie juz skonczyl.Podejscie do pacjenta marne, wydaje mi sie ze chce tylko odbebnic swoje w przychodni przyszpitalnej. Ladnych kilkanascie miesiecy leczenia =4wizyty i efektow zadnych.Nie polecam tego lekarza,moze kiedys byl dla pacjantow lecz teraz tego podejscia brak.

odradzam wszystkim, snob jakich mało, poza tym kasiarz, był tak zmęczony, że co chwile ziewał, czlowieka traktuje jak kolejny przypadek, kartotekę do ktorej wpisuje dane, zamyka i kasa na koncie. następny proszę....

super lekarz, żeby więcej było takich jak pan doktor to by było dobrze, cierpliwy miły i wszystko spokojnie wytłumaczy odpowie na wszystkie pytania i wątpliwości a co najważniejsze potrafi pomóc

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Katowice"?

ZOZ w Świętochłowicach Sp. z o.o.
ul. Chorzowska 38
40-060 Katowice
Zbigniew Mazan Klinika Chirurgii Mazan
ulica Brzozowa 54
40-170 Katowice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Energomontaż Chorzów" Sp. z o.o.
Szczecińska 10
40-519 Katowice
Centrum Medyczne "SALVIA" Katowice
Panewnicka 201/1
40-772 Katowice
GABINET SPECJALISTYCZNY ROZPOZNAWANIA I LECZENIA SCHORZEŃ JELITA GRUBEGO I ODBYTU
ul. PCK 7/1A
Katowice