lekarz Tomasz Wańczyk

Ginekolog położnik, Endokrynolog

Miła i fachowa obsługa:)Dobre podejście do pacjenta, wysokie kompetencje. Jechałam do niego 100 km i nie żałuję :) Jestem w pełni zadowolona z usług tego lekarza.

Choruję na chorobę haschimoto i myślałam że mam zespół polistycznych janików bo tak mówili mi inni znani olsztyńscy specjaliści.Na szczęście dr Wańczyk przeprowadził badania hormonalne i rozpoznał u mnie blok enzymatyczny związany z nadnerczami.Dzięki zmianie leczenia zaszłam w upragnioną ciążę !!!.Gorąco polecam.Nie bajeruje,jest konkretny i wie co robi.

Pan Wańczyk prowadził moje dwie ciąże, do pierwszej pomógł doprowadzić. Zaczynałam leczenie w poradni przy szpitalu i nie spodziewałam się zasypania lawiną skierowań, ale powiedział, co muszę zrobić i co po kolei będziemy sprawdzać. Dał skierowanie na usg i kazał się zapisać na następną wizytę i przyjechać z wynikami. Po drugiej wizycie, gdzie zobaczył wyniki męża (umiał je odczytać z całą pewnością) powiedział, że w takim razie musimy zrobić hsg. Dał skierowanie i wszystko co potrzeba i powiedział, że z wynikiem mam się pojawić. Niestety wolny termin miał za 3 miesiące, to sama poszukałam go prywatnie i z wynikami hsg poszłam już prywatnie. Wynik wyjasnił, wg niego konieczna była laparoskopia, bo wykazało zrosty. Zrobił usg, wyjaśnił wszystko. Mimo to mówił, żeby starać się o dziecko i pojawić się albo 2 tygodnie po miesiączce ... albo już w 6 tygodniu ciąży (wychodził ten sam termin). Zaszłam w ciążę. Od początku czułam się traktowana kompleksowo, wizyta trwała tyle ile trzeba było, wyjaśniał, tłumaczył, reagował na moje dolegliwości, pojawiły się kłopoty to od razu na oddział. W szpitalu czułam jego dyskretną opiekę (mimo, że kasy za to nie brał), po obchodach zawsze mogłam porozmawiać z nim. Naprawdę złego słowa powiedzieć nie mogę. Drugą ciążę też prowadził, tak samo reagował na każde obawy i dolegliwości. Z mojej strony super lekarz. Nie musi się uśmiechać, dla mnie ważny jest profesjonalizm w podejściu do pacjentki.

Lekarz godny polecenia. Po 4 latach tułaczki po różnych ginekologach on jako pierwszy od razu na pierwszej wizycie kompleksowo podszedł do problemu (brak miesiączki), postawił hipotezę i skierował na specjalistyczne badania do szpitala w celu jej weryfikacji. Diagnoza zostala postawiona i wdrożone zostało odpowiednie leczenie.

Dr Wańczyk leczeył mnie za publiczne pieniądze w szpitalu w Olsztynie. Wcześniej nie chodziłam do niego prywatnie. Dzięki jego fachowości udało mi się 8 tygodni dłużej zatrzymać dzidziusia w brzuszku. Nigdy nie podejmuje pochopnych decyzji,wszystko jest u niego przemyślane. Co do fachowości nie ma zastrzeżeń.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Olsztyn"?

Niepodległości 87a lok. 11
10-087 Olsztyn