Endokrynolog Olsztyn

Żołnierska 18 lok. 57
10-561 Dajtki, Olsztyn

To prawdziwy lekarz 😊polecam każdemu. Podejście do pacjenta pełne zrozumienia i wrażliwości. Ogromna kompetencja i wiedzą.

Opinia dodana przez: anna

lekarz Tomasz Wańczyk

Ginekolog położnik, Endokrynolog

Jagiellońska 36 lok. 9
10-271 Dajtki, Olsztyn

Pan Wańczyk prowadził moje dwie ciąże, do pierwszej pomógł doprowadzić. Zaczynałam leczenie w poradni przy szpitalu i nie spodziewałam się zasypania lawiną skierowań, ale powiedział, co muszę zrobić i co po kolei będziemy sprawdzać. Dał skierowanie na usg i kazał się zapisać na następną wizytę i przyjechać z wynikami. Po drugiej wizycie, gdzie zobaczył wyniki męża (umiał je odczytać z całą pewnością) powiedział, że w takim razie musimy zrobić hsg. Dał skierowanie i wszystko co potrzeba i powiedział, że z wynikiem mam się pojawić. Niestety wolny termin miał za 3 miesiące, to sama poszukałam go prywatnie i z wynikami hsg poszłam już prywatnie. Wynik wyjasnił, wg niego konieczna była laparoskopia, bo wykazało zrosty. Zrobił usg, wyjaśnił wszystko. Mimo to mówił, żeby starać się o dziecko i pojawić się albo 2 tygodnie po miesiączce ... albo już w 6 tygodniu ciąży (wychodził ten sam termin). Zaszłam w ciążę. Od początku czułam się traktowana kompleksowo, wizyta trwała tyle ile trzeba było, wyjaśniał, tłumaczył, reagował na moje dolegliwości, pojawiły się kłopoty to od razu na oddział. W szpitalu czułam jego dyskretną opiekę (mimo, że kasy za to nie brał), po obchodach zawsze mogłam porozmawiać z nim. Naprawdę złego słowa powiedzieć nie mogę. Drugą ciążę też prowadził, tak samo reagował na każde obawy i dolegliwości. Z mojej strony super lekarz. Nie musi się uśmiechać, dla mnie ważny jest profesjonalizm w podejściu do pacjentki.

Kościuszki 21 lok. 1
10-900 Dajtki, Olsztyn

polecam jeśli chodzi o mnie najlepszy endokrynolog do jakiego trafiłam, właściwie zinterpretował wyniki, dobrała właściwą dawkę leku, po której w końcu dobrze się czuję

Dajtki, Olsztyn

Być może za pieniądze jaśnie pan doktor jest miły i empatyczny. Był taki przez pierwsze 2 wizyty (prywatne). Gdy przeszłam na wizyty z NFZ-u, skończyło się na tym, że przez siedem miesięcy byłam ładowana końskimi dawkami tyroksyny — tylko po to, żeby na koniec dowiedzieć się, że jednak moja tarczyca pracuje prawidłowo (co od początku było dość prawdopodobne, bo wyniki TSH, fT3 i fT4 były od początku w normie, tyle że te dwa ostatnie dość blisko dolnej granicy tejże normy). Lekarz odmówił dalszego szukania przyczyn moich problemów zdrowotnych — dla tego pana endokrynologia kończy się na tarczycy, nie wykonano mi żadnych badań poza TSH, fT3 i fT4. Siedem zmarnowanych miesięcy i kilka stów na prywatne wizyty i badania. Jeśli ten „lekarz” uważa, że pacjent na NFZ nie zasługuje na pomoc, to mógłby chociaż o tym informować. Trafiłam teraz do kolejnego lekarza i już po miesiącu wiadomo, że coś jest nie tak i nie jest to na pewno tarczyca. Mam ACTH prawie 300 (przy normie 5-50) — ale łatwiej było odmówić mi pomocy niż zrobić jakiekolwiek badania poza podstawowymi tarczycowymi… Zdecydowanie nie polecam — to nie jest lekarz, to jest biznesmen, który nie pomoże temu, kto mu solidnie nie zapłaci (a nie wiem, czy i tym płacącym tak naprawdę pomaga, jeśli cierpią na coś innego niż niedoczynność tarczycy).

LANCET Chirurgia Jednego Dnia
al. Aleja Wojska Polskiego 39
10-295 Olsztyn

Podczas drugiej wizyty w przychodni powiedziała mi,że mam sobie poszukać innego lekarza ponieważ NFZ nie płaci jej za nadlimity.

SP ZOZ MSW z Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie
ulica Al. Wojska Polskiego 37
10-228 Olsztyn

lekarz który wogóle nie słucha pacjenta, co podczas wizyty jest nie do przyjęcia bo jak możesz zostać wyleczony kiedy lekarz nawet nie wie z czym do niego przychodzisz bo wciąż ci przerywa, same badanie jest zrobione w ekspresowym tempie

Opinia dodana przez: Magda

lekarz Ewa Aksamit-Białoszewska