Grzegorz Muszyński

1,8
1,8
2,5
1,5

Odradzam - Niedokszalcony , Niedouczony , Niemily Siedzial caly czas przed komputerem , nie raczyl nawet zerknac na pacjeta i na koniec wystawil z palca nie trafna diagnoze . Przypadek nr 2 (kolezanka w ciazy ) skarzyla sie na lzawienia oczu dostala krople ktorych nie powinna uzywac w ciazy . Ten lekarz powinien byc co najwyzej weterynarzem albo wrocic do szkoly , swoja nie wiedza na tym stanowisku wyrzadzi w koncu komus krzywde

Odradzam - Niedokszalcony , Niedouczony , Niemily
Przypadek nr 2 (kolezanka w ciazy )

mam nadzieję że ten facet straci kontrakt z NFZ bo to jest wstyd żeby ktoś tak niekompetentny leczył za publiczne pieniądze.

u Pana Doktora byłam dopiero 3 razy. zleca mi tylko badanie ft4, nie daje skierowania na wyniki, czy usg. wszystko prywatnie.a na NFZ niestety nie moge liczyć. do końca roku nie ma miejść u Pani Doktor ( nie pamiętam nazwiska).

Być może za pieniądze jaśnie pan doktor jest miły i empatyczny. Był taki przez pierwsze 2 wizyty (prywatne). Gdy przeszłam na wizyty z NFZ-u, skończyło się na tym, że przez siedem miesięcy byłam ładowana końskimi dawkami tyroksyny — tylko po to, żeby na koniec dowiedzieć się, że jednak moja tarczyca pracuje prawidłowo (co od początku było dość prawdopodobne, bo wyniki TSH, fT3 i fT4 były od początku w normie, tyle że te dwa ostatnie dość blisko dolnej granicy tejże normy). Lekarz odmówił dalszego szukania przyczyn moich problemów zdrowotnych — dla tego pana endokrynologia kończy się na tarczycy, nie wykonano mi żadnych badań poza TSH, fT3 i fT4. Siedem zmarnowanych miesięcy i kilka stów na prywatne wizyty i badania. Jeśli ten „lekarz” uważa, że pacjent na NFZ nie zasługuje na pomoc, to mógłby chociaż o tym informować. Trafiłam teraz do kolejnego lekarza i już po miesiącu wiadomo, że coś jest nie tak i nie jest to na pewno tarczyca. Mam ACTH prawie 300 (przy normie 5-50) — ale łatwiej było odmówić mi pomocy niż zrobić jakiekolwiek badania poza podstawowymi tarczycowymi… Zdecydowanie nie polecam — to nie jest lekarz, to jest biznesmen, który nie pomoże temu, kto mu solidnie nie zapłaci (a nie wiem, czy i tym płacącym tak naprawdę pomaga, jeśli cierpią na coś innego niż niedoczynność tarczycy).