lekarz Tomasz Ziarkiewiczlekarz Tomasz Ziarkiewicz - zdjęcie profilowe

lekarz Tomasz Ziarkiewicz

www.ginekolog-ziarkiewicz.pl => ZAPRASZAM na oficjalną stronę gabinetu.

-Usg prenetalne / Usg 3d/4d - rejestracja indywidualna pod nr 608405447
-Usg ...

www.ginekolog-ziarkiewicz.pl => ZAPRASZAM na oficjalną stronę gabinetu.

-Usg prenetalne / Usg 3d/4d - rejestracja indywidualna pod nr 608405447
-Usg piersi, cytologia
-Kompleksowe prowadzenie ciąży
-Porady z zakresu chorób kobiecych

Prowadzę ciążę u Pana Ziarkiewicza. Jestem już prawie w połowie i od początku dostrzegam same pozytywy. Lekarz bardzo kompetentny i życzliwy. Na każde moje pytanie (nawet głupie) odpowiada konkretnie, rzeczowo i wyczerpująco. To moja trzecia ciąża, poprzednie prowadziłam u innych lekarzy, ale nigdy nie byłam TAK zadowolona. Polecam!

Super lekarz wytlumaczy kazde wyniki badan jak mało kto mily uprzejmy kompetentny lekarz takich lekarzy jak Pan doktor brakuje

Witam lekarz owszem kompetentny a przynajmniej takie wrażenie sprawiał ale do uprzejmych bym go nie zaliczyła być może miał gorszy dzień a może poprostu nie potrzebuje kolejnych pacjentek stwierdził mi ciąże i nie zmusił się przez całą wizytę nawet na grymas przypominający uśmiech

Z wizyty na wizytę coraz bardziej jestem zadowolona. Lekarz bardzo otwarty na pytania, delikatny podczas badania, zawsze szczegółowo opowiada co robi/widzi, wyniki mojego leczenia też są pozytywne, więc dodatkowo czuję, że jest kompetentny. A "młodość" to akurat przypadłość, która mija ;) dla mnie to nie zarzut, polecam

Jestem zadowolona z lekarza, potrafi wyjaśnić w czym jest problem , miły,kompetentny i sympatyczny lekarz . Poświęca dużo czasu na rozmowę, Porodu również jestem zadowolona warto trafić na takiego lekarza....Polecam

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Knurów"?

Lesław Strzałkowski

Gliwice